Haberler

Monster Çizim Yarışması Kazananı Uğur Bora Kuşoğlu, Abra Laptop’una Kavuştu

monster-cizim-yarisma

10 Şubat tarihinde başlayan Monster Türk Efsaneleri İllüstrasyon Yarışması’nın kazananı geçtiğimiz aylarda belli olmuştu.

Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması birincilerinden Uğur Bora Kuşoğlu, ödülünü teslim aldı.

Türk mitolojisinin efsanevi yaratıklarından Huma, Markut ve Semruk, Monster’ın yüksek performanslı notebooklarına da ismini veriyor. Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması sayesinde, yeni Monster bilgisayar kutularını süsleyecek Huma, Markut ve Semruk çizimi seçildi.

150’den fazla çizer tarafından gönderilen 200’den fazla çizim, Ertaç Altınöz, Mahmud Asrar,Kerem Beyit, Yıldıray Çınar ve Devrim Kunter‘den oluşan jüri tarafından dikkatli incelendi. Sonucunda ise Huma çizimi ile Uğur Bora Kuşoğlu ipi göğüsleyen isim oldu.

huma-yarisma

Uğur Bora Kuşoğlu, Monster Notebook’tan yüksek performanslı Monster Abra A5 V1.1.2 bilgisayar kazandı. Ödülü 8 Mayıs tarihinde, Monster markasının sahibi ve Fokus Bilgisayar Genel Müdürü İlhan Yılmaz tarafından Uğur Bora Kuşoğlu’na teslim edildi.

ugur-bora-kusoglu-ilhan-yilmaz-monster

Uğur Bora Kuşoğlu’nu buradan bir kez daha tebrik ediyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.