Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Monster Çizim Yarışması Kazananı Uğur Bora Kuşoğlu, Abra Laptop’una Kavuştu

Monster Çizim Yarışması Kazananı Uğur Bora Kuşoğlu, Abra Laptop’una Kavuştu

monster-cizim-yarisma

10 Şubat tarihinde başlayan Monster Türk Efsaneleri İllüstrasyon Yarışması’nın kazananı geçtiğimiz aylarda belli olmuştu.

Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması birincilerinden Uğur Bora Kuşoğlu, ödülünü teslim aldı.

Türk mitolojisinin efsanevi yaratıklarından Huma, Markut ve Semruk, Monster’ın yüksek performanslı notebooklarına da ismini veriyor. Frpnet ve Monster Bilgisayar ile ortaklaşa düzenlenen çizim yarışması sayesinde, yeni Monster bilgisayar kutularını süsleyecek Huma, Markut ve Semruk çizimi seçildi.

150’den fazla çizer tarafından gönderilen 200’den fazla çizim, Ertaç Altınöz, Mahmud Asrar,Kerem Beyit, Yıldıray Çınar ve Devrim Kunter‘den oluşan jüri tarafından dikkatli incelendi. Sonucunda ise Huma çizimi ile Uğur Bora Kuşoğlu ipi göğüsleyen isim oldu.

huma-yarisma

Uğur Bora Kuşoğlu, Monster Notebook’tan yüksek performanslı Monster Abra A5 V1.1.2 bilgisayar kazandı. Ödülü 8 Mayıs tarihinde, Monster markasının sahibi ve Fokus Bilgisayar Genel Müdürü İlhan Yılmaz tarafından Uğur Bora Kuşoğlu’na teslim edildi.

ugur-bora-kusoglu-ilhan-yilmaz-monster

Uğur Bora Kuşoğlu’nu buradan bir kez daha tebrik ediyoruz.

İlginizi Çekebilir  Tales From the Loop, 80'leri Yeniden Yaşamak İsteyen Çocuklar İçin Geliyor