Dizi Haberleri

Squid Game: The Challenge Yarışma Programı ile Squid Game Gerçek Oluyor!

Squid Game gerçek oluyor. Squid Game: The Challenge isimli yarışmada 456 yarışmacı 4,56 milyon dolar için yarışacak.

Netflix, “gerçek Squid Game” olarak anılan yarışması Squid Game: The Challenge‘ın resmi tarihini nihayet açıkladı. Popüler Kore dizisine dayanan yarışma programı, yapılan resmi duyuruya göre bu yılın sonlarında yayımlanacak. Dizinin hayranlarını sevindiren haber, programa yeşil ışık yakılmasından 17 ay sonra geldi.

Squid Game: The Challenge, 10 bölümden oluşacak ve 456 yarışmacı büyük ödül olan 4,56 milyon doları kazanmak için dizideki oyunlara dayalı mücadelelere katılacak. Bu, şimdiye kadar bir reality dizisi için belirlenen en büyük para ödülü.

İlgili Makaleler

Britanya’da çekilen Squid Game: The Challenge‘ın arkasında, Netflix’te yayımlanan ve yarışmacıların 100 bin dolar kazanmak için flört edip arkadaş olduğu bir başka reality şov olan The Circle’ın yapım şirketi Studio Lambert yer alıyor.

Yarışmanın çekimleri sırasında yarışmacıların sağlığına gereken önemin verilmediği ve bazı oyuncuların neredeyse donduğuna dair haberler çıkmıştı. Rolling Stone’un haberine göre, yarışma sırasında bayılanlar da oldu. Yapımcıların influencerlara öncelik verdiğine dair söylentiler de çıktı.

Squid Game’in dünya çapındaki başarısından sonra Netflix, popüler diziyi devam ettirme kararı aldı. Yarışma programının yanı sıra Squid Game’in Amerikan uyarlamasının çekileceği de söylentiler arasındaydı.

Squid Game: The Challenge, Kasım 2023’te yayımlanacak. Squid Game ise Netflix’te izlenebilir.

Kaynak: Independent Türkçe, Deadline

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.