Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Jack The Ripper’ın Kimliği Gizemini Koruyor!

Jack The Ripper’ın Kimliği Gizemini Koruyor!

jack-the-ripper

Aaron Kosminski’nin Jack The Ripper (Karındeşen Jack) olmadığı ve katilin gerçek kimliğinin asla ortaya çıkmayabileceği ile ilgili açıklama bir cinayet uzmanından geldi.

Katilin Polonyalı Kosminski olduğu geçtiğimiz Eylül ayında ortaya çıkan hukuki kanıtla iddia edilmişti. Bu haberi daha öncesinde Karındeşen Jack’in Kim Olduğu Ortaya Çıktı başlıklı haberimizde sizlerle paylaşmıştık.Jack-the-ripper-london

Catherine Eddowes’un ölü bedeninin yanında bulunan şal, kurbanın kanının yanında sözde katilin DNA’sını bulan Dr. Jari Louhelainen tarafından incelenmişti.

Ancak Jack The Ripper cinayetleri konusunda uzman ve otorite kabul edilen Andrew Smith’e göre DNA kirletilmişti ve bu durum kanıtı geçersiz kılmakta.

Andrew Smith’in açıklamaları: “Kosminski’nin adı uzun süredir anılmakta ancak resmi kanıta ihtiyacımız var ve öyle bir kanıt bulunmamakta”.

Anlaşılan Jack The Ripper’ın kimliği gizemini hâlen korumakta ve pek çok uzmana göre güçlü bir kanıtın ortaya çıkma ihtimali zor. Bakalım Jack The Ripper’ın kimlik mücadelesinde bir değişim meydana gelecek mi?

İlginizi Çekebilir  Karındeşen Jack'in Kim Olduğu Ortaya Çıktı!