Çizgi Roman Haberleri

Cehennemden Gelen, Flaneur Books Etiketiyle Raflara Girmeye Hazırlanıyor

Alan Moore’un yazdığı ve Eddie Campbell’ın çizimleriyle ölümsüzleştirdiği efsanevi grafik roman From Hell – Cehennemden Gelen, Flaneur Books etiketiyle raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Watchmen ve V for Vendetta çalışmalarıyla çizgi roman kültürüne yeni bir yön veren Alan Moore‘un, üzerinde nedense çok durulmayan ancak 2001 yılında başrollerinde Johnny Depp ve Ian Holm’un oynadığı sinema filmine uyarlanan bir başka çalışması From Hell, Türk okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

From Hell, uzun yıllardır kimliği tespit edilemeyen bir katilin hikayesini ele alıyor. Bu katil Karındeşen Jack’ten başkası değil tabii ki. Alan Moore’un kurgusu ve Eddie Campbell’in çizimiyle bir başka Karındeşen Jack hikayesi anlatan Cehennemden Gelen, Tunç Pekmen çevirisiyle raflardaki yerini alacak.

Henüz Cehennemden Gelen için açıklanmış resmi bir tarih yok. Fakat 70 sayfa ek açıklamalara sahip bir şekilde basılacak olan Cehennemden Gelen, standart ve 111 adet limitli olmak üzere iki farklı sürümle birlikte, yılbaşından sonra raflardaki yerini alması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Marvel Comics, Fantastik Dörtlü'yü Geri Getiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu