Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Yeni Game of Thrones Posterinde Jon Snow’un Akıbeti Nihayet Resmilik Kazandı Mı?

Yeni Game of Thrones Posterinde Jon Snow’un Akıbeti Nihayet Resmilik Kazandı Mı?

game-of-thrones-banner

HBO, heyecanla beklenen Game of Thrones 6. sezonu için ilk poster çalışmasını yayınladı lakin bu poster çalışması kafaları karıştırdı.

Tam Jon Snow öldü mü kaldı mı ikileminin son bulduğunu düşünmüşken, HBO yeni sezonun ilk posterini paylaşarak tartışmaları bir kez daha alevlendirdi.

Hepimizin hatırladığı (ve unutmak istediği) gibi 5. sezonun final bölümünde Jon Snow, Sur’daki arkadaşlarının ihanetine uğramış ve birçok kez bıçaklanarak öldürülmüştü. En azından biz öyle düşünmüştük. Sezon finalinde kanlar içinde bıraktığımız Lord Kumandan, 6. sezonun ilk posterinde, yüzündeki kan lekesiyle boy gösteriyor.

game-of-thrones-6-poster-jon-snow

Dizinin oyuncularından HBO başkanı Michael Lombardo’ya kadar, herkes Jon Snow’un hayatta olduğu teorilerini kesin bir dille reddetmiş fakat hayranlar hiçbir zaman umut etmeyi bırakmamıştı. Snow’u ekranlara taşıyan oyuncu Kit Harington’ın dizinin İrlanda setinde birçok kez görüntülenmesi ise herkesin reddettiği teorileri neredeyse doğrulamış olmuştu.

Dizinin Nisan ayında başlayacağını da kocaman yazmışlar ancak önceki sezonlar gibi Nisan başında mı başlayacak yoksa sonraki haftalara mı sarkacak bilmiyoruz. Game of Thrones 6.sezonunu heyecanla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Baş Kahramanı Kim?

Game of Thrones’un yeni sezonunu beklerken Jon Snow hakkında daha fazla yazı okuyarak zaman geçirebilirsiniz.

ve tabii ki, okumak isteyenlere (doğruluğunu bilmesek de)