Çizgi Roman Haberleri

Superman – Yeni Dünya 2 Çıktı!

superman-banner

Yapı Kredi Yayınları, Superman efsanesini bizlere ulaştırmaya devam ediyor.

Clark Kent’ten Superman’e dönüşen süper kahramanımızın kendisini bulması ve nasıl bu kadar güçlü bir kahramana dönüştüğünü anlatan Superman – Yeni Dünya’nın yeni çizgi romanı yayınlandı.

J.Michael Straczyniski’nin yazdığı ve Shane Davis’in çizdiği Superman – Yeni Dünya 2 çizgi romanının çevirisi Anıl Bilge’ye ait. 128 sayfa ve tamamı renkli olan çizgi romanın arka kapak yazısı şöyle;

superman-yeni-dunya-2-kapakHİÇ BİTMEYEN MÜCADELE BAŞLIYOR

GENÇ BİR ADAM SUPERMAN OLMAYA GİDEN YOLDAKİ İLK ADIMINI ATIYOR

‘’Yirmili yaşlardaki Clark Kent’i yalnız kalmaya mahkum eden şey gücüydü. Gücü yüzünden herkes başka bir gezegenden gelen bu ziyaretçiden korkuyordu. Onun gücü, Parazit denen yaratığın istediği şeydi.

Ve herkese büyük bedel ödetecek olan işte bu güçtü.’’

Kariyerine yeni başlayan Çelik Adam’ın karşısına çıkan en büyük tehdit, güçlerini çalıp kendi yeteneklerine katan bu tuhaf yaratık olacaktı. Onlardan biri olmaya zorlandığı anda kahramanımız insanların ne kadar kırılgan varlıklar olduğunu anlayacaktı. Fakat zayıflığı, hayatına giren ve bütün dünyasını altüst eden bir kadın olacaktı.

New York Times #1 bestseller SUPERMAN YENİ DÜNYA: CİLT 1’in devamı olan bu kitapta yazar J.Michael Straczyniski ve çizer Shane Davis, Krypton’un son evladıyla ikinci bir macera için geri dönüyorlar ve bir Kryptonlunun kalbinin bile kırılabileceğini anlatıyorlar.

“Bütün zamanların en ikonik süper kahramanı hakkındaki en iyi yorumlamalardan biri.”
USA TODAY

Herkese iyi okumalar.

İlginizi Çekebilir  Joker'in Solo filminde 80'lere Dönüş Yapıyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu