Çizgi Roman Haberleri

Mike Mignola Yeni Bir Vampir Hikayesiyle Çizgi Roman Dünyasına Geri Dönüyor!

Hellboy In Hell’in üzücü sonunun ardından çizgi romanlardan bir süreliğine uzaklaşacağını açıklayan, kendine has tarzıyla çizgi roman dünyasının kültlerinden biri olmayı başarmış Mike Mignola, çizgi roman dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor… Hem de yeni bir vampir hikayesiyle!

Helena Crash’in çizeri Warwick Johnson-Cadwell ile bir araya gelecek olan Mike Mignola‘nın yeni hikayesi Mr. Higgins Comes Home adını taşıyacak ve Dark Horse etiketi ile raflarda yerini alacak.

Mr. Higgins Comes Home, Mignola’nın sevenleri tarafından çoğu zaman “Mignolaverse” olarak bahsedilen Hellboy evreninden bağımsız ilk büyük çizgi roman hikayesi olacak. Bunun yanında başarılı yazar, Hellboy evreni için yan kaynaklara katkıda bulunmaya da devam edecek.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Mignola, yeni projesinden şu sözlerle bahsediyor;

“Warwick’in işlerinin uzun bir süredir hayranıyım. Geçtiğimiz günlerde onunla tanıştım – kalbi kırık kurt adamlara karşı hassas bir noktasının olduğunu öğrendim ve o noktadan itibaren Mr. Higgins için işler ilerlemeye başladı. Bu hikaye, Dracula’ya oldukça içten (ve bir o kadar da bariz) ve vampir filmleri içinde favorim olan, Roman Polanski’nin The Fearless Vampire Hunters’ına bir saygı duruşu.”

Mr. Higgins Comes Home, seçili kitap evlerinde 25 Ekim’de raflarda yerini alacak fakat okuyucuyla asıl buluşmasını Mike Mignola’nın çizgi roman dünyasını dönüşünü kutlamak için mükemmel bir tarih olan 31 Ekim’de, Cadılar Bayramı’nda, gerçekleştirecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.