Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Temmuz » 09

Günlük Arşiv: 9 Temmuz 2017 - 15:44

Uzayın Hakimi Olun – Voidrunner İncelemesi

RealityArts Studio adlı Türk bağımsız yapımcılarından çıkan, hem FPS hem de TPS bakış açıları ile uzayda savaşma imkanı sunan macera oyunu Voidrunner, 31 Mayıs 2017 tarihinde Steam’de yerini aldı. Türk oyuncularına özel 15 TL gibi uygun bir fiyatla çıkan oyun, çıktığı günden bugüne birçok kez en çok satılanlarda yerini almayı başardı. Belirtmek isterim ki, oyunu 30 Mayıs tarihinde oynama fırsatı bulmama rağmen yeni yazabiliyorum. Bu yüzden kafamda yer eden birkaç şey şu an değişmiş olabilir, bu konuda affınıza sığınıyorum.

Devamını Oku »

Alacakaranlık Dergi Temmuz Sayısı Raflarda

Korku ve korku sineması dergisi Alacakaranlık‘ın 4. sayısı çıktı. Temmuz sayısının kapağı, Green Day’in “The Early Years” albüm tasarımını da yapan illüstratör Burak Şentürk‘ten!

Devamını Oku »

Icewind Dale 2’nin Kaynak Kodları Ortada Yok

Eski usül RPG severler Beamdog sayesinde çok sevdikleri oyunları yeni sistemlerde rahat bir şekilde oynadılar. Bunların arasında Baldur’s Gate serisi, Planescape Torment ve Icewind Dale’in ilk oyunu var. Geriye sadece Icewind Dale 2 kalıyor. Neden Icewind Dale 2: Enhanced Edition gelmedi diye merak ediyorduk.

Devamını Oku »

True Blood Dizisinin Oyuncusu Nelsan Ellis, Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı

True Blood dizisinin oyuncusu Nelsan Ellis, 39 yaşında hayata gözlerini yumdu.  

Devamını Oku »