Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Temmuz » 06

Günlük Arşiv: 6 Temmuz 2017 - 17:06

Bu Bir Peter Parker Filmidir – Spider-Man: Homecoming İncelemesi

Mahallemizin en sevilen süper kahramanı beyaz perdeye Spider-Man: Homecoming filmiyle yepyeni bir yüzle sıcak bir giriş yaptı. Yeni Spidey pek maceracı, pek sakar ve çok da iyi olmuş.

Devamını Oku »

Ünlü Karikatürist Galip Tekin Yaşamını Yitirdi

Türk çizgi roman tarihinin tecrübeli isimlerinden Galip Tekin hayatını kaybetti. Tekin, Arnavutköy’deki evinde ölü bulundu.

Devamını Oku »

Assassin’s Creed Animesi Geliyor

Assassin’s Creed son yılların en çok kazanan ve kazandıran isimlerinden birisi. İlk oyundan beridir durmadan benzer şekilde devam eden, kitapları ve çizgi romanları yayınlanan ve son olarak da sinemaya uyarlanan Assassin’s Creed şimdi de anime olacak!

Devamını Oku »

Sissoylu Serisi Yeni Kitap Kanun Alaşımı ile Devam Ediyor

Robert Jordan’dan Zaman Çarkı’nı devralarak bir efsaneyi başarıyla sonlandıran, fantastik edebiyatın yeni nesil en iyi temsilcilerinden Brandon Sanderson‘ın başarılı fantastik serisi Sissoylu, yeni kitap Sissoylu – Kanun Alaşımı ile devam ediyor.

Devamını Oku »

American Gods’ın Mad Sweeney’si Wolverine Rolünü İstiyor

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Şubat ayında Hugh Jackman 17 yıllık Wolverine/Logan macerasına son vermişti. Fox’un, karakterin geleceği ile ilgili tartışmaları devam ederken bazı kişiler kendilerinin Wolverine rolü için düşünülmesini gündeme getiriyor.

Devamını Oku »