Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Temmuz » 13

Günlük Arşiv: 13 Temmuz 2017 - 21:01

The Tick (Kene) Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Amazon‘un yapımcılığını yaptığını ve 25 Ağustos tarihinde izleyiciyle buluşacak olan The Tick (Kene) dizisiyle ilgili haberleri sitemizde yayınlamıştık. Kısa bir süre önce dizinin ilk resmi fragmanı da yayınlandı.

Fragmanda, Kene ve sadık yardımcısı Arthur’u çeşitli kötülerle savaşırken görüyoruz. Her ne kadar ikilimiz, gayet formda ve eğlenceli görünürken uğraştıkları kötüler sanki çizgi filmdeki garip ve absürt tiplerin bir tık altında kalmış. Ancak yine de bizi komik ve izlemesi oldukça keyifli bir yapımın beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim.

90’ların aynı isimli ünlü çizgi film serisinden uyarlanan yapımda, Kene rolünü Peter Serafinowicz canlandırırken. Kene’nin yardımcısı Arthur rolünü ise Griffin Newman canlandırıyor. Toplamda 12 bölümden oluşacak dizinin ilk 6 bölümü 25 Ağustos 2017’de yayınlanacak ancak ikinci 6 bölümün 2018’in başlarında yayınlanacağı açıklandı.

Emilia Clarke, Game of Thrones’un Devamında Olmayacak

Yeni sezonun başlamasına günler kala sevilen oyuncu Emilia Clarke‘tan üzücü bir haber geldi. Khaleesi karakterine hayat veren Emilia Clarke, “8. sezondan sonra yokum” dedi ve böylece spin-off projelerinde yer almayacağını da kesinleştirmiş oldu.

Devamını Oku »

Game of Thrones ve Kış, Müziklerle Geldi

HBO’nun Game of Thrones 7’inci sezon ilk gösterimine sadece günler kala, Spotify dizinin müzik süpervizörü Evyen J Klean ile işbirliği yaparak, Night King’in “Winter is Here” çalma listesini yayınladı.

Devamını Oku »

Türkiye’de Mizah ve Karikatürün Geçmişini Anlatan Muhalefet Defteri Çıktı

Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan, Levent Cantek ve Levent Gönenç’in hazırladığı “Muhalefet Defteri”, en uzun soluklu dergi Akbaba’dan Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı başarmış Gırgır ve 2000’li yıllarda en çok okuduğumuz LeMan, Penguen ve Uykusuz’a kadar ülkemizde yayımlanmış bütün dergileri etraflıca ele alı­yor.

Devamını Oku »

Netflix’in Yeni Dizisi: The Umbrella Academy

Netflix, My Chemical Romance grubunun öncüsü Gerard Way‘in bir çizgi roman uyarlaması üzerinde çalışıyor. The Umbrella Academy, Dark House adı altında 2007 yılında piyasaya çıktı. Film olması düşünülen hikaye Netflix dizisi olarak geliştirilecek.

Devamını Oku »

NES’te World of Warcraft Deneyimi

Dünyanın en çok oynanan MMORPG oyunu World of Warcraft’ı Nintendo’nun oyun sistemi NES’te 8-bit olarak oynamak nasıl olurdu? İşte böyle. NES’te oynamamışlar ama grafikleri bizlere sunmuşlar en azından.