Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Nisan » 17

Günlük Arşiv: 17 Nisan 2017 - 18:37

The Force Awakens ve The Last Jedi Fragmanları Karşılaştırması

Star Wars’un son üçlemesinin ilk iki filmi olan Star Wars: The Force Awakens ile Star Wars: The Last Jedi filmlerinin fragmanları karşılaştırıldı. Benzerlikler şaşırtıcı. Sanki bir şablon üzerine fragman hazırlıyorlar gibi… :)

Her Şeyin Oyunu: Everything İncelemesi

Daha öncesinde samuray olduk, suikastçilik yaptık, ejderhaya dönüştük, keçilere hükmettik ve hatta tosta dönüşüp kaykay bile sürdük. Ama bu sefer işler biraz farklı. Daha öncesinde oksijenin en küçük atomundan tutun da galaksilere kadar her şeyi tek bir oyunda oynadığınız oyun oldu mu? O zaman sıkı durun, Everything ile bayağı bir derinlere dalıyoruz! Bu oyunda  görebildiğiniz her şey olabiliyorsunuz, kelimenin tam anlamıyla “her şey”.

Devamını Oku »

Fallout Cosplayi Canlı Bomba Sanıldı!

Günümüzde dünyanın birçok ülkesinde cosplay çalışmalarına olan ilgi iyice artmış durumda. Gerçekçi cosplay çalışmaları Kanada’da olduğu gibi başınıza talihsiz olayların gelmesine neden olabilir.

Devamını Oku »

İblis Döngüsü Serisinin 4. Kitabı Kafatası Tahtı Çıktı

Sıkı bir FRP, özellikle de Dungeons and Dragons oyuncusu olan yazar Peter V. Brett‘in kaleme aldığı İblis Döngüsü serisinin 4. kitabı Kafatası Tahtı çıktı. Arlen’in yolculuğu sürüyor…

Devamını Oku »

The Matrix’in Yeniden Çekiminde Rihanna da Oynayabilir

The Matrix serisinin yeniden çekilecek olması çalkantıları devam ederken ünlü şarkıcı Rihanna‘nın da filmde oynayacağı öne sürüldü.

Devamını Oku »