Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Nisan » 10

Günlük Arşiv: 10 Nisan 2017 - 16:37

Thor: Ragnarok Filminden Fragman Yayınlandı

Thor: Ragnarok filminden beklenen fragman yayınlandı. Daha önce yayınlanan fotoğraflarda Thor’un kısa saçları ve arenada bir gladyatör edasıyla durması gibi kareler kafada soru işaretleri uyandırmıştı. Üstüne filmde bir de Hulk’ın olacak olması değişik teorilere sebep olmuştu. Bu fragman kafadaki bazı soruları çözüyor. Filmin 3 Kasım 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Journey to Un’Goro ile Hearthstone’un İlkel Yönlerini Keşfedin

Azeroth’un en iyi alimleri ve kaşifleri en çok istedikleri seyahat Journey to Un’Goro için yola koyuldu. Blizzard’ın dijital kart oyunu Hearthstone için yeni genişleme paketi çıktı! Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular, bölgedeki sakinleri öğrenmek, çarpıcı temel enerji kaynaklarından faydalanmak ve yoğun sisle kaplı ormanlarda gizlenen güçlü minionları keşfetmek için bu ilkel diyarın kalbine yolculuk ediyor ve bir yandan da 135 yeni Heartstone kartını koleksiyonlarına eklemek için uğraşıyor.

Devamını Oku »

20th Century Fox, The Fly Filmini Yeniden Çekecek

20th Century Fox, bilimkurgu ve korku efsanesi olan David Cronenberg’in “The Fly” filmini temel alarak filmi yeniden çekecek.

Devamını Oku »

BAFTA Oyun Ödülleri 2017 Kazananları Belli Oldu

BAFTA Ödülleri’nde oyun dalında da ödüller dağıtıldı. BAFTA 2017, bu sene de güzel bir törenle sahiplerini buldu. Bir süredir video oyunlarını da ödüllendiren BAFTA, yılın en iyi oyunu olmak üzere birçok farklı alanda ödüllerini dağıttı. 

Devamını Oku »

Carrie Fisher, Star Wars: Episode IX‘da Yer Alacak

Geçtimiz Aralık ayında Carrie Fisher ’ın ölümünden sonra, Lucasfilm yöneticisi Kathleen Kennedy ve Star Wars: Episode IX’un yönetmeni seçenekleri değerlendirmek için bir araya gelmişlerdi. Fisher ‘ın kardeşi, Todd Fisher, Carrie Fisher’ın 2019 yılında beyazperdeye gelecek olan Star Wars: Episode IX’da yer alacağını açıkladı.

Devamını Oku »