Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Nisan » 14

Günlük Arşiv: 14 Nisan 2017 - 18:59

Star Wars: The Last Jedi İlk Fragman

ABD’nin Orlando kentinde düzenlenen Star Wars Celebration kapsamında heyecanla beklenen Star Wars: The Last Jedi fragmanı yayınlandı. 15 Aralık 2017’de vizyona girecek olan film, serinin devam filmi olacak.

Hugo Weaving ve Peter Jackson, Mortal Engines Filminde Yeniden Bir Arada

Peter Jackson’ın senarist ve yapımcısı olduğu, İngiliz yazar Phillip Reeve’in Mortal Engines (Yürüyen Kentler) romanının sinema uyarlamasının oyuncu kadrosu şekilleniyor. Yönetmenliğini Christian Rivers’ın üstleneceği bilimkurgu filminin oyuncu kadrosuna Hugo Weaving de katıldı.

Devamını Oku »

Pokemon GO’yu Arkadaşlarınızla Oynayabileceksiniz!

Geçtiğimiz yıl yaz aylarına damgasını vuran Pokemon GO için Co-Op modu gündemde. Yeni güncelleme Co-Op Multiplayer modu ile gelecek!

Devamını Oku »

GİO ÖDÜLLERİ 2017 Roman Ödülü Başvurularınızı Bekliyor!

Bu sene beşincisi gerçekleşecek GİO Ödülleri 2017’de, Roman kategorisinde yarışacak kitapların yazar veya yazar adına yayıncısı tarafından Nisan 2017 – 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında duyuruda belirtilen adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Devamını Oku »

NASA, Satürn’ün Uydusunda Yaşam Olabileceğine Dair Kanıtlar Buldu

NASA, Jüpiter’in uydusu Europa ve Satürn’ün uydusu Enceladus‘un buz yüzeyi altında yaşamı destekleyebilecek okyanus olduğuna dair deliller bulunduğunu açıkladı.

Devamını Oku »

FRPNET 14 Yaşına Girdi

Öncelikli olarak rol yapma oyunları ve sonrasında sinema, dizi, edebiyat, çizgi roman, oyunun her türlüsü ve altkültüre sığmayan onlarca başlığı aktarmaya çalıştığımız sitemiz FRPNET, 13 yılını doldurup 14 yaşına girdi!

Devamını Oku »