Makaleler

Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

7. Cassidy ve Kadınlara Olan Karşı Tutumu

Garth Ennis’in Cassidy’nin kadınlarla olan ilişkisini ele alış şeklini cesurca bir hareket olarak yorumlayabiliriz. Zira kaç yazar kaleme aldığı çizgi romanın en sevilen karakterini gerçek bir pisliğe dönüştürerek okuyucularının büyük bir kısmını serisinden uzaklaştırma riskini göze alabilir ki? Seriyi okuyanların çoğu Cassidy’i hem sever hem de ondan nefret eder. Muhtemelen serinin televizyon uyarlamasında da Cassidy’nin nasıl bir pislik olduğunu göreceğiz fakat AMC izleyicinin şimdiden favorisi olmuş gibi gözüken karakteri Cassidy’nin karanlık geçmişinden ne kadar bahsedebilecek?

cassidy

Cassidy için kesinlikle iyi biri diyemeyiz ama en azından söz konusu Jesse’ye yardım etmek olduğunda aklını başına toplayabiliyor. Eğlenceli bir pislik olan Cassidy, serinin sonlarına doğru sadece bir pislik haline geliyor, gerçek kişiliği ortaya çıkmaya başlıyor.

cassidy-2

Cassidy’nin kadınlara olan davranışları, serinin takipçilerinin ağzını bir karış açık kalmasına neden olacak derecede. İrlandalı vampirimiz eski sevgililerinden birini bir tartışmaları sırasında öyle bir yumrukluyor ki kızcağızın gözü yuvasından çıkıyor. Diğer bir sevgilisinin çenesini paramparça eden Cassidy, Tulip’in Jesse’nin öldüğüne inandığı sırada acısından faydalanarak onu içki ve uyuşturucularla etkisiz hale getirerek Tulip’e tecavüz ediyor. Dizide de pek iyi kalpli bir Cassidy izleyeceğimizi sanmam fakat AMC Cassidy’nin izleyicinin gözünden düşmesine ne ölçüde cesaret edebilecek göreceğiz.

Hangi sahneyi nasıl izlersek izleyelim, Preacher’ın ekranlarda iyi bir başlangıç yaptığı aşikar. AMC ve Seth Rogen’ın uyarlamayı nerelere götüreceği büyük bir merak konusu. İlk bölümle gerek çizgi roman severlerin, gerekse izleyicinin beklentisi bir hayli yükseldi. Umarım ilerleyen bölümlerde uyarlama, serinin hakkını vererek ilerlemeye devam eder.

Bu İçeriğe Oy Verin

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.