Makaleler

Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

4. Odin Quincannon ve Beyaz Et Sevgisi

Preacher’ın şok edici sahnelerinden bahsedip iğrenç Odin Quincannon’dan bahsetmemek düşünülemez bile. Odin Quincannon, Salvation adlı küçük bir kentin et işleme tesisinin sahibidir. Klu Klux Klan’ın son derece gururlu bir üyesi olan Odin’i seri boyunca birçok kere çıplak ve kanlar içinde, tesisinde dolaşırken görüyoruz. Quincannon tesiste kendisinden başka kimsenin girme izninin olmadığı bir odaya giriyor, odada kaldığı süre boyunca içeriden oldukça ilginç sesler geliyor ve Odin içeride her ne yapıyorsa işini halledince kanlar içinde odayı terk ediyor.

Serinin kırk sekizinci sayısında ise odada neler döndüğünü nihayet öğreniyoruz. Odada olan şeyler, Quincannon’ın asistanı ve avukatı, Nazi sempatizanı Bayan Oatlash’in bile kanını donduruyor.

preacher-sayfa

Evet, ne yazık ki yukarıdaki karede gördükleriniz gerçek. Odin Quincannon, gizli odasında et parçalarından inşa ettiği bir “kadın” ile ilişkiye giriyor. Odin’in seride yer alacağını geçtiğimiz ay gelen haberlerle öğrenmiştik. Karakteri ekranlarda göreceğimiz kesin fakat AMC Odin’in hikayesinde ne kadar derine iner orası tartışılır.

Bu İçeriğe Oy Verin

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.