Anasayfa » Makaleler » Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

4. Odin Quincannon ve Beyaz Et Sevgisi

Preacher’ın şok edici sahnelerinden bahsedip iğrenç Odin Quincannon’dan bahsetmemek düşünülemez bile. Odin Quincannon, Salvation adlı küçük bir kentin et işleme tesisinin sahibidir. Klu Klux Klan’ın son derece gururlu bir üyesi olan Odin’i seri boyunca birçok kere çıplak ve kanlar içinde, tesisinde dolaşırken görüyoruz. Quincannon tesiste kendisinden başka kimsenin girme izninin olmadığı bir odaya giriyor, odada kaldığı süre boyunca içeriden oldukça ilginç sesler geliyor ve Odin içeride her ne yapıyorsa işini halledince kanlar içinde odayı terk ediyor.

Serinin kırk sekizinci sayısında ise odada neler döndüğünü nihayet öğreniyoruz. Odada olan şeyler, Quincannon’ın asistanı ve avukatı, Nazi sempatizanı Bayan Oatlash’in bile kanını donduruyor.

preacher-sayfa

Evet, ne yazık ki yukarıdaki karede gördükleriniz gerçek. Odin Quincannon, gizli odasında et parçalarından inşa ettiği bir “kadın” ile ilişkiye giriyor. Odin’in seride yer alacağını geçtiğimiz ay gelen haberlerle öğrenmiştik. Karakteri ekranlarda göreceğimiz kesin fakat AMC Odin’in hikayesinde ne kadar derine iner orası tartışılır.

İlginizi Çekebilir  Edebiyat Tarihinin En Korkunç 10 Yaratığı