Anasayfa » Makaleler » Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

Ekranlarda Görmemizin Oldukça İlginç Olacağı Şok Edici 7 Preacher Sahnesi

1. Jesus DeSade ve Bazı “Hobileri”

jesus-desade

Jesus DeSade Preacher’ın sadece bir sayısında gözükse de yaptıklarıyla serinin en çok tartışılan karakterlerinden biri olmayı başarmış durumda. DeSade “ne kadar tabu o kadar iyi” düsturunu benimsemiş, hayattaki tüm zevkleri tam anlamıyla sonuna kadar yaşamayı hedefleyen hedonistlerin oluşturduğu Gomorra’nın İnsanları topluluğunun lideri.

preacher-resim

Jesus DeSade’ın yer aldığı tek sayıda, Jesse ve Cassidy DeSade’ın oldukça meşhur, bir o kadar da leş, partilerinden birini ziyaret ederler. Birbirinden iğrenç ve oldukça farklı aktivitelerle meşgul olan insan -ve ne yazık ki hayvan- denizinin içine dalan ikiliden Jesse, bir süre sonra kalabalıktan sıyrılır ve kendini yeni bir sahne çekmek üzere hazırlanmakta olan DeSade’ın porno setinde bulur. Jesse sette gördükleriyle bir süre gerçekten de eğlenir, ta ki bir köşede ağlayan küçük çocuğu görene kadar. Vaizimizin çocuğu fark ettikten bir sonraki hareketi ise DeSade’ı bir posa haline gelene kadar dövmek olur.

Çocuğa yapılanları hiçbir zaman açık açık görmesek de olanları düşünmek dahi oldukça rahatsız edici. DeSade’ı seri boyunca sadece bir sayıda gördüğümüzü ve gördüğümüz sayıda da birbirinden rahatsız edici hobileriyle meşgul olduğunu göz önünde bulundurursak, kendisini ekranlarda görmemiz pek de yüksek bir ihtimal değil.

İlginizi Çekebilir  Nisan Ayında En Çok Satan 100 Çizgi Roman