Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » Netflix’e The Witcher Animasyon Filmi Geliyor – The Witcher: Nightmare of the Wolf

Netflix’e The Witcher Animasyon Filmi Geliyor – The Witcher: Nightmare of the Wolf

Netflix, The Witcher evrenini görsel olarak genişletmek için çalışmalar yapabileceğini belirtmişti. Bu çalışmaların ilk meyvesi yakın zamanda The Witcher animasyon filmi olacak.

The Witcher: Nightmare of the Wolf isimli filmin arkasında, diziyi de hazırlayan Lauren Schmidt Hissrich ve Beau DeMayo bulunuyor. Yaklaşık 100 dakikalık bir animasyon sunmaya hazırlanan Netflix, dizide göremeyeceğimiz içerikleri animasyon filmde sunarak The Witcher evreninin içinde bizi daha uzun süre tutacak.

Filmle ilgili hiçbir bilgi yok ancak pek çok görüş, filmin The Witcher 2. sezonundan önce yayında olacağı yönünde. Daha önce Netflix’in Voltron: Legendary Defender animasyonunu hazırlayan Studio Mir‘in bu animasyonu hazırlaması planlanıyor.

Ehvenişer – The Witcher Dizisi İncelemesi

The Witcher: Nightmare of the Wolf İpuçları

The Witcher: Nightmare of the Wolf projesi, Writers Guild of America (Amerikan Yazarlar Birliği) sitesine gönderilen bilgi ile resmileşmiş oldu. Daha önce de yapımcı Tomek Baginski, “Dizinin sezonları arasına sürprizler serpiştirebiliriz,” açıklaması yapmıştı.

Yapılan kısa açıklama şöyle diyor; “The Witcher dünyası, kıtanın karşı karşıya olduğu güçlü ve yeni bir tehdidi araştıran bu animasyon filminde genişliyor.” Bu tehdidin ne olduğunu bir süre sonra hep birlikte izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Amazon'un Lord of the Rings Dizisi İkinci Sezon Onayını Kaptı

Dizide oynayan karakterlerin animasyon filmin seslendirme kadrosunda yer alıp almayacağı henüz belli değil. Detaylar zamanla ortaya çıkacaktır.

Kaynak: MovieWeb, io9