AYBABTUSinema Haberleri

Ve James Gunn, Guardians of The Galaxy 3’e Geri Döndü!

İşte bu bomba haber! Eski Twitter mesajlarının tepki çekmesiyle Disney tarafından Guardians of the Galaxy 3‘ten kapı dışarı edilen James Gunn, mürettebata yeniden katıldı. Bu süreçte ünlü yönetmene en büyük desteği veren oyuncu dostu Dave Bautista (Drax the Destroyler) derin bir nefes almıştır artık.

Açıklama Marvel Stüdyoları‘ndan geldi. James Gunn‘ın, Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü filmine geri dönmesini sağlayan kararda; ünlü yönetmenin mesajları için özür dilemesi ve Walt Disney Stüdyoları Başkanı Alan Horn ile aylar önce yaptığı konuşmanın etkili olduğu söyleniyor. Ancak o dönemde Disney, Gunn‘ı yeniden projeye getirmeye hazır değilmiş.

James Gunn, Guardians of the Galaxy 3’ten Kovuldu!

Marvel‘ın açıklamasının ardından, 19 Temmuz 2018‘den bu yana ilk tweetini atan Gunn, yaşadığı kriz süresince kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Disney‘in kararından memnuniyetini dile getiren Gunn, “Bizi birbirimize bağlayan sevgi bağlarını inceleyen filmler yapmaya devam edeceğim için heyecanlıyım. Gönülden teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum” diye yazdı.

İlginizi Çekebilir  Güzel ve Çirkin Filminin Güzel ve Çirkin'i Belli Oldu

Açıklamalar serinin hayranları için sevindirici elbette ama üçüncü filmin çekimlerine başlanmasının önünde şu an önemli bir engel varmış. Deadline‘ın yazdığına göre; Marvel ve Disney, Suicide Squad 2‘nin başında bulunan James Gunn‘ın filmi bitirmesi konusunda anlaşmış. Yani Marvel, Guardians of the Galaxy 3‘ün çekimlerine başlamak için Gunn‘ın elindeki projeyi bitirmesini beklemek durumunda kalacak. Hiç olmamasından iyidir elbet ama son olarak Deadshot rolündeki Will Smith yerine Idris Elba‘nın geleceğini duyurduğumuz Suicide Squad 2‘nin Ağustos 2021‘de sinemalara gelmesi planlanıyor, gerçekten uzun bir süre.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.