Sinema Haberleri

Disney’in Rafa Kaldırdığı Guardians of the Galaxy’de Yaprak Dökümü

James Gunn’ın Twitter krizinden sonra rafa kaldırılan Guardians of the Galaxy 3 (Galaksinin Koruyucuları 3) filmi, senarist ve yönetmeninin ardından bir oyuncusunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya… Disney tarafından işten çıkarılan James Gunn’a krizin başından bu yana tam destek veren oyuncu Dave Bautista‘nın, ünlü yönetmene yapılanlardan sonra Disney ile çalışmaya pek hevesli olmadığı ortaya çıktı.

İlgili Makaleler
James Gunn, Guardians of the Galaxy 3’ten Kovuldu!

Yıllar önce Twitter’da paylaştığı mesajların gün yüzüne çıktıktan sonra Disney tarafından işine son verilen James Gunn’a en büyük desteği veren oyuncu Dave Bautista’dan yeni bir açıklama geldi.

Drax’ı Canlandıran Dave Bautista’dan James Gunn Resti!

Guardians of Galaxy filmlerinin başındaki Gun’ın seriye geri dönmesi için oyuncu kadrosunun hazırladığı açık mektuba imza atan Drax rolündeki Dave Bautista, desteğini sürdürdüğü Gunn’ın senaryosu kullanılmadığı taktirde rolü bırakacağını söylemişti.

Guardians of the Galaxy Oyuncularından James Gunn’a Destek
James Gunn Baskılarına Dayanamayan Disney, Galaksinin Koruyucuları’nı Dağıttı

The Jonathan Ross Show’a konuk olan Bautista’dan konuyla ilgili bir açıklama daha geldi. ‘Drax’ Dave Bautista, Disney’in gelen tepkiler üzerine rafa kaldırdığı Guardians of Galaxy 3 filmi yapılsa da role geri dönmeyi düşünmediğini belirtti. Ünlü aktör, “James Gunn’a yaptıklarından mutlu değilim. Filmi de ertelediler. Dürüst olmak gerekirse Disney için çalışmak istediğimden emin değilim” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir  John Wick 3 Çekimleri Başladı, Setten İlk Görüntü De Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu