Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Suicide Squad 2 Filmine Will Smith Yerine Idris Elba

Suicide Squad 2 Filmine Will Smith Yerine Idris Elba

Guardians of the Galaxy filminden ayrıldıktan sonra DC Evreni için kolları sıvayan James Gunn’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Suicide Squad 2 filmi iyice ilginçleşiyor.

Daha önce Harley Quinn rolüyle Suicide Squad 2 filminde Margot Robbie’nin kısa bir rol alabileceği söylenmişti. Kısa bir rol çünkü Harley Quinn’in başı çektiği Birds of Prey filmi var. Şimdi de Deadshot rolüne devam etmeyecek olan Will Smith‘in yerine Warner Bros. ilginç bir karar aldı.

İlk filmde Deadshot rolünde izlediğimiz Will Smith’in yerine aynı karakteri Idris Elba canlandıracak. Ana karakterlerdeki oyuncuların değişmesinden doğrusu pek hoşlanan biri değilim, bu nedenle bu karar haliyle çok hoşuma gitmedi lakin Idris Elba, çok iyi karakter oyuncusu olduğunu kanıtlamış bir isim. Yine de bu değişiklik yüzünden belki de herkes özellikle Deadshot karakterine dikkat edecek ve oyunculuğu önceki filmle karşılaştıracak.

Suicide Squad filminin en iyi yanı belki de Will Smith’in oyunculuğuydu. Doğrusu oyuncunun değişmesi filmi de etkileyecektir diye düşünüyorum.

Suicide Squad 2 filmi 6 Ağustos 2021‘de vizyona girecek. O zaman aradaki farkı göreceğiz. Umarız başarılı bir değişiklik olur.