Sinema Haberleri

Sigourney Weaver’ın Avatar’daki Karakteri, İlk Fotoğraflarla Ortaya Çıktı

Merakla beklenen Avatar: The Way of Water filmi kadrosunda bulunan ünlü aktris Sigourney Weaver‘ın rolüne çok şaşıracaksınız! Karakterin ilk fotoğrafları yayınlandı.

James Cameronın yeni Avatar filmi The Way of Water‘da tecrübeli aktris Sigourney Weaver‘ın hangi karaktere hayat vereceği ortaya çıktı. Weaver, Sam Worthington‘ın canlandırdığı Jake ile Zoe Saldana‘nın oynadığı Neytiri‘nin genç kızları Kiri olarak izleyiciler karşısına çıkacak.

Empire dergisine canlandırdığı genç Na’vi karakteri Kiri ile ilgili konuşan Sigourney Weaver, “Sanırım hepimiz ergenlik çağında neler hissettiğimizi hatırlıyoruz. Ben kesinlikle hatırlıyorum. 11 yaşındayken 5′ 10″ (177.8 cm) veya 5′ 11″ (180.34 cm) boyundaydım. Kiri’nin çoğu zaman garip hissedeceğini güçlü bir şekilde hissettim. Kim olduğunu arıyor. Jim bu meydan okumayı anlattığında çok heyecanlandım.” dedi.

Avatar‘ın yaratıcısı James Cameron ise Weaver‘ın rolü için şunları söyledi: “Oyunculuk meydan okuması olarak büyük. Gerçek biyolojik yaşından onlarca daha genç bir karakteri oynayan 60 yaşlarında bir aktörümüz olacak. Sig her türlü eğlenceli olduğunu düşündü. Sigourney daha genç oldu. Daha genç görünüyordu, daha fazla enerjisi vardı ve tüm çalışma dönemi boyunca Kiri’nin dışına hiç çıkmadı. Yüzünde bir parıltı, adımlarında hafiflik ve eğlenceli bir ruh hali vardı.”

The Way of Water, orijinal filmdeki olaylardan on yıldan fazla bir süre sonra geçiyor ve Jake, Neytiri ve çocuklarından oluşan Sully ailesinin hikayesini, onları takip eden belayı, birbirlerini güvende tutmak için gittikleri mesafeleri, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve katlandıkları trajedileri anlatmaya başlıyor.

Avatar: The Way of Water filmi 14 Aralık 2022‘de sinema salonlarındaki yerini alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.