Sinema Haberleri

Shang-Chi’deki Abomination’ın Yeni Görünümü She-Hulk İçin Planlanmış

Shang-Chi FX ekibinin lideri, Abomination’ın yenilenen görünümünün hazırlanmakta olan She-Hulk için hazırlandığını belirtti.

The Incredible Hulk  filminden bu yana Abomination karakterini beklenmedik şekilde ve bambaşka bir görüntüyle Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings‘de görmemiz neredeyse on üç yıl sürdü.

Tim Roth tarafından canlandırılmaya devam eden karakter, filmde Xialing‘in yeraltı dövüş kulübünde mistik sanatlar büyücüsü Wong ile bir kafes maçında büyük dönüşünü yaptı ve yıllar içinde kesinlikle saldırganlığından hiçbir şey kaybetmemiş.

Filmin FX ekibinden Dominik Zimmerle,  Shang-Chi için Abomination’ı yeniden yaratmayı ilk görüştüğümüzde inanılmaz derecede heyecanlandık,” dedi. “Bu karakteri en son 2008’de gördük. Onu ele aldığımızı gösterme şansını elde etmek heyecan verici bir andı. Ve, 2008’deki orijinal görünüm ve Hulk evrenindeki en son gelişmelerin referansları ile başladık. Her şeyden önce, sunulan konsept tasarımdan aldığımız bilgileri detaylandırmaya başladık: Abomination’ın her bir parçasının, deri ve de yüzgeçlerinin nasıl görünebileceğine dair referanslar aradık.”

Abomination karakterinin Mark Ruffalo ve Tatiana Maslany ile birlikte She-Hulk dizisinde boy göstereceğini biliyoruz.

Marvel ile The AvengersSpider-Man gibi çok sayıda filmde çalışmış uzun bir geçmişi olan Zimmerle, “Tim Roth’un yüzünün 3 boyutlu bir temsili ile orijinal Abomination arasında işe yarayan bir şey bulana kadar farklı denemelerle yüzü üzerine oynadık” şeklinde belirtirken, “Gösterinin ilk aşamasının Yardımcı VFX Süpervizörü ve büyük Marvel hayranı Chris Smallfield, sürecin bu bölümünde önemli ölçüde yer aldı. Bence bu onun için bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi. Daha sonra bu çerçeve etrafında bir model oluşturduk ve Marvel’ın geri bildirimleri doğrultusunda, orantıları ve büyük ölçekli şekilleri, herkes anatomiden ve modellemeden tatmin kalana kadar geliştirdik.”

She-Hulk dizisinde de Tim Roth ile devam edecek Abomination‘ın önümüzdeki yıl tekrar görecek gibiyiz. Dizisinin ne zaman çıkacağı şu an belli değil. Lakin son zamanlardaki tanıtımlarla bu konu hakkında da bilgi sahip olacak gibiyiz.

Sizce Abomination dizide önemli bir rol üstlenecek mi?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Robert Pattinson'lı Batman'de Catwoman Chloe Grace Moretz mi Olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.