Dizi Haberleri

Renee Elise Goldsberry, She-Hulk Kadrosuna Katıldı

Disney+ üzerinden yayınlanacak She-Hulk dizisine katılan yeni isim duyuruldu. Renee Elise Goldsberry, Amelia isimli henüz detayları bilinmeyen bir karakteri canlandıracak.

She-Hulk kadrosu gün geçtikçe kalabalıklaşmaya başladı. Tatiana Maslany‘nin She-Hulk ismiyle de bilinen Jennifer Walters’ı canlandıracağı zaten açıklanmıştı. Kadroya ek olarak Ginger Gonzaga katılmıştı. Büyük sürprizlerden ilki Mark Ruffalo‘nun yeniden Hulk/Bruce Banner rolünde karşımıza çıkacak olması. Diğer sürpriz ise Abomination rolüyle Tim Roth‘un duyurulması oldu.

Hamilton müzikalinde yer alan ve son dönemde yıldızı gittikçe parlayan Renee Elise Goldsberry, son olarak The Altered Carbon dizisinde Quellcrist Falconer rolüyle karşımıza çıkmıştı. Goldsberry, She-Hulk dizisinde Amelia isimli bir karakteri canlandıracak. Karakterin detayları henüz bilinmiyor. Henüz Goldsberry ve Disney tarafından karakter hakkında bir açıklama gelmedi.

She-Hulk’ın 2022 yılında Disney+ üzerinden yayınlanması planlanıyor. Komedi yoğunluğunun bulunacağı dizi Bruce Banner ile aynı güçleri paylaşan avukat kuzeni Jennifer Walters üzerine odaklanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.