Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » She-Hulk, Yönetmenini ve Başrolünü Buldu

She-Hulk, Yönetmenini ve Başrolünü Buldu

Disney+ üzerinden yayınlanacak She-Hulk serisinin başına Kat Coiro geçti. Başrol Jennifer Walters’ı ise Tatiana Maslany canlandıracak.

Disney+ üzerinden yayınlanacak Marvel dizilerinden biri olacak She-Hulk hakkında son zamanlarda bazı sızıntılar ortaya çıkmaya başlamıştı. Tüm taşlar yerine oturana kadar neredeyse her gün karşılaştığımız söylentilere yer vermek istemedik. Ancak şimdi bu haberin tam sırası!

6 bölüm olarak planlanan She-Hulk, daha önceden Brooklyn Nine-Nine ve It’s Always Sunny in Philadelphia gibi yapımlarda yer almış Kat Coiro tarafından yönetilecek. Coiro aynı zamanda yürütücü yapımcı görevini de üstlenecek. Yazar kadrosunun başındaysa Rick and Morty ekibinde de yer alan Jessica Gao bulunacak.

She-Hulk, hatırlarsanız ilk kez geçen yıl D23 Fuarı sırasında duyurulmuştu. WandaVision, Loki, Falcon and the Winter Soldier ve What If…? dizilerinin daha dikkat çekmesi yüzünden She-Hulk geri planda kalmıştı. Bir de tabii diğer dizilerin oyuncu kadroları ve yönetim kadrosu belliydi. Şimdi sıra She-Hulk’ta.

Yönetmen dışında She-Hulk aradığı başrolü de buldu. Orphan Black’ın yıldızlarından biri olan Tatiana Maslany, Jennifer Walters’ı yani She-Hulk’ı canlandıracak.

İlginizi Çekebilir  Mandalorian'ın Baby Yoda'sı İçin Hazırlanan İlk Taslaklar Ortaya Çıktı

Açıkçası Maslany’nin duruşu ve görünüşünü pek She-Hulk/Walters’a benzetemedim. Daha öncesinde Glow, BoJack Horseman, Community yapımlarında yer alan Alison Brie‘nin adı bu karakterle anılmıştı ve onu daha çok yakıştırmış. Bakalım Maslany, Marvel evreninin en sağlam avukatlarından biri olan Jennifer Walters’ı nasıl canlandıracak?