Sinema Haberleri

Shang-Chi’nin İlk Yorumları MCU’nun En İyi Aksiyon Filmi Olduğu Yönünde

16 Ağustos’ta oyuncular, film ekibi ve bir çok ünlü ile Los Angeles’ta Galası yapılan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings‘e gelen ilk yorumlar, Marvel’ın en iyi aksiyon filmi olduğu yönünde.

Marvel Sinematik Evreni‘nin 4. fazı 2021 yılının başında WandaVision ile başlamıştı. Lakin, pandemi dolayısıyla Black Widow’a kadar beyaz perdede MCU filmlerini görememiştik. Nihayetinde 4. fazın ikinci büyük filmini görmemize çok az zaman kaldı.

2019 Yılında San Diego Comic-Con’da Kevin Feige tarafından duyurulan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, prömiyerini 16 Ağustos tarihinde yaptı ve izleyenlerden topladığı tepkiler filmin muazzam olduğu yönünde. Shang-Chi rolünde gördüğümüz Simu Liu’nun performansı da izleyiciler tarafından çok büyük övgüyle karşılaştı.

Yorumların bazılarına göz atalım;

Uzak Doğu dövüş sanatlarının ve dövüş koreografilerinin muazzam bir şekilde işlendiğini ve Simu Liu’nun muazzam performansı herkes tarafından şimdiden övgü toplamış gibi gözüküyor. Filmde daha önceden Hulk filmlerinden bildiğimiz Abomination’ın yeniden kurgulanmış haliyle de karşılaşacağız. Abomination’a yine Tim Roth hayat verecek. Ayrıca Doctor Strange ve Avengers filmlerinden bildiğimiz Wong karakterini de göreceğiz.

3 Eylül tarihinde beyaz perdede izleyeceğimiz film, şimdiden çok büyük bir beklenti yaratttı.

Peki ya sizlerin Shang-Chi filminden beklentileriniz neler?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Andrew Lincoln, The Walking Dead Filmlerine Sıcak Bakıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.