Sinema Haberleri

Fantastic Four Filminde Sue Storm’u Jodie Comer’ın Oynayacağı Söylentileri Yalan Olabilir

Fantastic Four filmi hakkındaki söylentilerin hiçbiri resmiyet kazanmadı. Ancak Jodie Comer‘ın The Invisible Woman adıyla da bildiğimiz Susan Storm’u canlandıracağı yönündeki iddialar asılsız çıkmış olabilir.

D23 Expo etkinliğinden hemen önce Jodie Comer‘ın Fantastic Four filminde rol alacağı söylentileri çıkmıştı. Söylentilerin çıkmasına sebep olanlar bu bilgiyi güvenilir kaynaklardan aldıklarını iddia ediyordu. Ve bu duyuruyu D23’te resmi olarak alacağımızdan bahsediyordu.

Ancak Marvel, D23’te Fantastic Four hakkında pek bir açıklama yapmadı. Yalnızca filmin yönetmeninin Matt Shakman olacağını öğrendik. Dolayısıyla rolü Jodie Comer’ın kapıp kapmadığını henüz bilmiyoruz. Fakat güvenilir kaynaklar güvenilirliğini yitirdiği üzere artık bu söylentiye şüpheyle yaklaşmak gerektiğini düşünüyoruz.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde Fantastik Dörtlü’nün Reed Richards’ını görme şansı bulmuştuk. Reed Richards’ı o filmde John Krasinski canlandırmıştı. Fakat aktör bu rolüyle MCU’nun bir parçası olmaya devam etmeyecek. Yani yeni Fantastic Four filminde Reed Richards’ı başka bir aktör canlandırıyor olacak. Onun da kim olduğu henüz belli değil. Zira şu an oyuncu kadrosundaki hiçbir isim belli değil.

Söylentiler güzeldi. Jodie Comer’ın Sue Storm rolüne hayli yakıştığını düşünenlerin sayısı az değil. Muhtemelen bu yüzden bu söylenti bu kadar yayılmıştı. Marvel’ın bu iddiaları henüz reddetmemiş olması Comer’ı bu rolde görmek isteyen Marvel hayranlarına umut verebilir. Fakat tüm bu söylentinin yalan çıkma olasılığı şu an için daha yüksek gibi duruyor.

Jodie Comer geçen yıl Ridley Scott’ın The Last Duel filminde rol almıştı. Hatta programı aksamasa Ridley Scott ile çalışmaya Napoleon filminde de devam edecekti. Comer ayrıca Free Guy filminde de karşımıza çıkmıştı. Ancak Emmy ödülünü Killing Eve dizisiyle kazanmıştı.

Söylentileri bir kenara bırakıp resmi açıklamaları okumak istiyorsanız Kevin Feige’in filmden bahsederken neler söylediğini buradan okuyabilirsiniz. Filmin bir köken hikayesi anlatmayacağı yönündeki sözlerine de bu haberimizde yer vermiştik.

Fantastic Four 8 Kasım 2024‘te vizyona girecek.

Kaynaklar: Comicbook, Den of Geek, THR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.