Sinema Haberleri

Kevin Feige, Fantastic Four İçin Planlarını Anlattı

Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Fantastic Four filmi için hem halihazırda yer alan oyuncularla hem de yeni eklenecek oyunculardan oluşan bir kadro planladığını söyledi.

Kevin Feige, hayranların yaklaşmakta olan Fantastic Four oyuncu kadrosundan neler bekleyebileceklerini anlattı. 20th Century Fox‘un bir Fantastic Four serisi başlatmak için yaptığı sayısız girişimin ardından Marvel Studios, 2020’de Disney Investor Call’da onayladığı gibi nihayet seriyi MCU‘ya getirmeye hazırlanıyor. Spider-Man: No Way Home filminin yönetmeni Jon Watts yaklaşmakta olan fimi yönetmeye hazırlanıyor, ancak henüz bir çıkış tarihi onaylamadı.

Comicbook.com ile yaptığı röportajda Marvel Studios başkanı Kevin Feige, hayranların MCU Fantastic Four‘undan neler beklenmesi gerektiğini anlattı. Feige, kadroya dair güçlü bir gösterge vermedi, ancak önceki Marvel Studios filmlerinde olduğu gibi, yeni eklenen oyuncularla beraber yerleşik aktörlerin bir karşımına baktıklarını söyledi. Feige’i endişelendiren, rol için doğru oyuncuyu bulmak.

”Bence MCU, her ikisinin (yerleşik aktörler ve yeni yüzler) güzel bir birleşimi… Bence Shang-Chi’deki Simu’dan başka bir yere bakmıyorsunuz, Chris Hemsworth gibi, Tom Hiddleston gibi, Tom Holland gibi. Her zaman her ikisinin güzel bir birleşimidir ve bu, aktörün henüz dünya tarafından tanınıp tanınmamasına bakmaksızın, iş için en iyi aktörün aranmasıyla ilgilidir.”

Marvel Studios’un başarısının büyük kısmı, bu ikonik kahramanları oynayacak doğru oyuncuları bulmakta yatıyor. Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch ve Mark Ruffalo gibi köklü aktörler evreni Chris Hemsworth, Tom Holland ve şimdi MCU’nun onları alıp yüksek profilli film yıldızları haline getirdiği Simu Liu gibi aktörlerle paylaşıyor. Biraz yeniden düzenleme gerektiren birkaç istisna dışında, Marvel Studios’un oyuncu seçimi konusudaki sicili, franchise’ın en önemli noktalarından biri oldu.

Fantastic Four söz konusu olduğunda, Marvel’ın resmi oyuncu kadrosunu açıklamasına daha var gibi duruyor. Marvel kısa süre önce film için yazarlarla görüşmeye başladı ve filmin büyük olasılıkla en erken 2023’e kadar sinemalarda olmayacağını öne sürdü. Marvel çizgi romanlarında modern temellerde olan Fantastic Four umarız en kısa zamanda hak ettiği gibi beyaz perdede yerini alır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.