Haberler

Sancak Beyi Kart Oyunu Piyasaya Çıktı

Sancak Beyi Kart Oyunu

HOGUMA tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin ilk biriktirilebilir kart oyunu özelliğini taşıyan Sancak Beyi’nin ilk baskısı piyasaya çıktıl ve kart oyunu severlerin beğenisine sunuldu.

Anadolu Hikayeleri, Efsaneleri ve Mitolojisini konu alan Masaüstü Kart Oyunu Sancak Beyi, lansmanını etkinliklerde yapmış ve oyunculara tanıtılmıştı. Etkinliklerde yoğun ilgi gören Sancak Beyi, şimdiden birçok farklı noktada satışa sunuldu.

Sancak BeyiSancak Beyi web sitesindeki online mağaza üzerinden de Cenk Destesi ve sınırlı basım kartları edinebilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu ve Kadıköy’de pek çok oyun kafe, oyun destelerini oyun köşesine ekleyerek Sancak Beyi’ni müşterilerine sunmaya başlamış durumda. Bu klasik masaüstü oyunların yanında böylesi bir Türk yapımı oyunun olması hepimizi gururlandıracaktır.

Sancak Beyi kart desteleri, çok yakında Türkiye’nin en büyük mağazalarında da satışa çıkacak. Böylece oyuna ulaşmak çok daha kolay bir hale gelecek. Standart Cenk Destesi’ne ek olarak özel kartlar da geliştiren oyun ekibi, bu kartların da çok yakında oyun severlere sunulacağını belirtiyor.

Masaüstü oyunların oynandığı etkinliklerde yer alan ve gelecek etkinliklerde de yer alacak Sancak Beyi’nin tüm etkinliklerini yine Sancak Beyi web sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Sancak Beyi’nin dijital uygulamasının çalışmalarının da bir hayli ilerlediğini ve çok yakında betasının oyun severlere sunulacağını şimdiden müjdeleyebiliriz. Dijital versiyonunda, oyunun temel dinamiklerinin korunduğu ve Türkiye’den dünyaya yayılabilecek bir kalitede olduğunu belirtebiliriz. Dijital versiyonun hiçbir görüntüsü henüz sunulmamış durumda.

Dijital uygulamanın yayınından sonra deste çeşitliliği arttırılarak oyun kutularına dijital sürüm için geçerli olacak oyun kodları da eklenecek.

Sancak Beyi kart oyunundan bazı görüntüleri sizlere sunalım:

Sancak Beyi - Kontakt 4 Sancak Beyi - Oyun Sancak Beyi - Tabletop Day sancak-beyi-kara-kam

İlginizi Çekebilir  Beholder Yeniden Yükseliyor - Rise of the Beholder

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Görsellerde gördüğüm ok atan sarıklı adamda büyük bir yanlışlık olmuş gibi. Nedense Türk usülü değil avrupa usülü ok atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu