Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Vampire: The Masquerade – Bloodlines Oyununun Geleceği Hakkında Açıklamalar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines Oyununun Geleceği Hakkında Açıklamalar

2015 senesinde Paradox Entertainment, White Wolf’u bünyesine kattığından beri çoğumuzun aklındaki soru belli: Bloodlines’ın devamı gelecek mi? Geçtiğimiz hafta Stockholm’de düzenlenen ParadoxCon 2017‘de tanrılar nihayet yakarışlarımızı duydu ve Paradox, Vampire: The Masquerade – Bloodlines‘ın geleceği hakkında konuştu.

Paradox Entertainment CEO’su Fredrik Wester, Bloodlines ile ilgili herhangi bir planları olup olmadığı ve 2004 yılında çıkan oyunun yapım ekibinin şu anda Obsidian’da çalıştığı göz önünde bulundurularak Obsidian ile Bloodlines’ın devam oyunu için bir ortaklığın mümkün olup olmadığı sorusunu şöyle yanıtladı:

“Evet, kağıt üzerinde gerçekten de iyi bir plan. Tabii ki er ya da geç insanlar Vampire: The Masquerade – Bloodlines’ın devamını isteyecektir… ve doğru zaman geldiğinde bir devam oyunu raflarda yerini bulacak. Fakat şuan bu konuda herhangi bir şey demek için çok erken.”

Oyunun haklarının 2015’te CCP Games’den alınmasından bu yana Paradox Entertainment cephesi konu hakkında sessizliğini korudu Fakat Wester’a göre erken konuşmak istememelerinin sebebi, oyunun sadık hayran kitlesini hayal kırıklığına uğratmaktan kaçınmaları.

İlginizi Çekebilir  Paradox Interactive Tarafından Paylaşılan Vampire: The Masquerade İpuçları ile İlgili Neler Biliyoruz?

Tüm sorunlarına ve oyunu neredeyse oynanamaz hale getiren buglarına rağmen Vampire: The Masquerade – Bloodlines, çıkalı 13 yıl olmasına rağmen hâlâ oyuncu topluluğu tarafından geliştirilen, gerçekten de oynayan herkeste yeri ayrı olan özel bir yapım. Paradox Entertainment suskunluğunun hakkını vererek hayranların yüzünü güldürecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.