Oyun Haberleri

Epic Games Bugün 19.00’a Kadar Orijinal Fallout Oyunlarını Hediye Ediyor

Steam Kış İndirimleri dönemini açarken Epic Games Mağazası da yılbaşı hediyelerinin sayısını arttırdı. Bugün bir yerine üç oyun hediye ediyorlar. Bunlar da Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics.

Epic Games’in yıl sonuna kadar her gün bir oyun hediye edeceğini söylemiştik. Umarım Sable‘ı kaçırmamışsınızdır. Bugünün hediyeleri de kaçırılmaması gereken oyunlar. Zira Epic Games 23 Aralık 2022 Cuma günü 19.00’a kadar Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics oyunlarını hediye ediyor. Ki zaten Fallout 3‘ü de Ekim’de hediye etmişti.

Zaten FRPNet okurlarının çoğu bu oyunları çoktan aldı ve oynadı. Ama yine de hediye geri çevrilmez diye düşünüyor olabilirsiniz. Hatta Epic Games’in milyon dolarlık zararında sizin de tuzunuz olsun istiyor olabilirsiniz. Ve küçük bir ihtimalle de oyunu oynamamış olabilirsiniz. Bu yüzden bu duyuruyu da yapmadan geçmeyelim dedik.

Bu 20 küsür yıllık oyunlar aslında kısa süre öncesine kadar bu haberi yazmamıza değmeyecek kadar ucuzdu. Zira her indirim döneminde fiyatları 5 TL’ye kadar düşüyordu. Fakat bu yılın Temmuz ayında Bethesda, TL için fiyatları güncelledi. İlk oyunun indirimsiz fiyatı Steam’de 18 TL’den 89 TL’ye fırladı.

Yani şu an bu üç oyunun Steam’de Kış İndirimli toplam fiyatı 71 TL civarında.

Fallout hakkında tüm detaylar

Yoksa siz “Fallout dediler dayanamadım, tıklayıverdim” diyen okurlardan mısınız? Sizin gibi Fallout hayranları için de iki üç oyun önerip öyle kapatalım haberi öyleyse.

  • Encased arayüzüyle ve oynanışıyla Fallout hayranlarını üzmeyecek bir oyun. Steam’de indirimli fiyatı 9,80 TL. Kaçırmamalısınız. İncelemesi de burada.
  • Space Wreck‘in de Fallout’ı andıran oyunlardan olduğunu söylüyorlar. Ancak ben demo’sunu deneyince pek memnun kalmamıştım. Steam’de erken erişime çıkan oyunun indirimsiz fiyatı 25 TL.

Asıl sizin radarınıza sokmak istediğim başka bir oyun var: 2023’te çıkacak ve çıkmasını dört gözle beklediğimiz bir oyun bu.

  • Broken Roads, Fallout ve Disco Elysium’un kesiştiği noktada bir oyun olacak. Yani muhteşem olacak! Oyunu geliştiren ekiple yaptığımız röportaja da buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Elder Scrolls Online'dan Yeni DLC! Deadlands Kasım'da Çıkıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.