Oyun Haberleri

Dungeons and Dragons: Dark Alliance İçin 20 Dakikalık Video Yayınlandı

Tuque Games tarafından geliştirilen Dungeons and Dragons: Dark Alliance için yepyeni bir video yayınlandı. Salon’un Yoldaşları olarak çıkacağımız görevlerden birine genişçe yer verildi.

Birkaç yıl öncesinde duyurulan ve sonrasında kayıplara karışan Dark Alliance hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Tanıtım fragmanı ve oynanış videolarının ardından yeni bir video da paylaşıldı. Yaklaşık 20 dakikalık videoda, Drizzt, Bruenor, Wulfgar ve Catti-Brie olarak çıkacağımız maceralardan birine yer verildi.

İlk aşamada yorumu tabi sizlere bırakmak isteriz fakat benim de dikkatimi çeken birkaç nokta var. Öncelikle saldırı biçimleri, karakterlerin görünüşleri, animasyonlar ve görsellik konusunda hiçbir sıkıntım yok. Ancak ekran sarsılması konusunu bir elden geçirmeleri gerekiyor gibi. En ufak saldırıda bile ekran sarsıntısı en yüksek seviyedeymiş gibi. Ayrıca karakterlerin saldırıları, romanlarla pek alakalı değil gibi. Daha fazla görsellik katılması adına olduğunu anlayabiliyorum fakat yine de biraz göz tırmalayan yerleri olduğunu da kabul etmem gerek.

22 Haziran 2021 tarihinde tüm platformlara gelecek olan Dungeons and Dragons: Dark Alliance için geliştirilme süreci halen devam ediyor. Son pürüzler de elden geçirildiğinde, ortaya oynaması oldukça keyifli bir oyun çıkacak gibi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Türk Geliştiricilerden Yeni Korku Oyunu: A Way to be Dead

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.