Oyun Haberleri

Dungeons and Dragons: Dark Alliance’tan Wulfgar’a Özel Video Yayınlandı

Tuque Games tarafından özenle hazırlanan Dungeons and Dragons: Dark Alliance için yeni video yayınlandı. Oynanabilir karakterlerden biri olan Wulfgar‘ın nasıl gözüktüğüne ve saldırılarına yakından bakma fırsatı yakaladık.

Birkaç yıl öncesinde duyurulan ve sessiz sedasız geliştirilen Dungeons and Dragons: Dark Alliance hakkında bu aralar yeni haberler peşi sıra geliyor. D&D markasının en sevilen evrenlerinden biri olan Unutulmuş Diyarlar‘da geçecek olması bizleri heyecanlandırıyor. Üstüne üstlük Diyarlar’ın en sevilen karakterlerini canlandırabileceğiz.

Co-Op desteğiyle çıkacak olan Dark Alliance, Salon’un Yoldaşları ile maceraya atılmamızı sağlayacak. Drizzt Do’Urden, Bruenor Battlehammer, Catti-Brie ve Wulfgar’ı canlandırabileceğiz. Ekipten Regis‘in yer almıyor oluşu beni biraz üzse de bu karakterler için daha öncesinde böyle bir oyun yapılmamış olması da heyecanlandırıyor.

Geçen hafta içerisinde yayınlanan Dark Alliance fragmanının ardından bir de oynanış videosu yayınlandı. Videoda, Geyik Kabilesi’nin lideri, Aegis-Fang’ın taşıyıcısı, Buzyeli Vadisi’nin soğuk tundralarının korkulan savaşçısı Wulfgar’ı görüyoruz. Saldırı biçimleri, özel güçleri gibi çeşitli hareketlerin yanı sıra Wulfgar’ın da nasıl gözüktüğüne ilk bakış sağlamış olduk.

Lafı uzatmadan Dark Alliance için yayınlanan Wulfgar videosunu sizlerle paylaşalım. En kısa sürede diğer karakterlerin de tanıtımlarının yapılacağını düşünüyoruz. Dungeons and Dragons: Dark Alliance 22 Haziran 2021 tarihinde oyuncularla buluşacak.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantasy Grounds Dijital FRP Oyun Sistemi İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.