Dizi Haberleri

Zaman Çarkı Dizisinin Siuan Sanche’si ve Min’i Belli Oldu

Bir süredir oyuncu açıklamalarına ara veren yapım ekibi, bu çarşamba tam sekiz karakteri ve oyuncularını duyurdu. Üstelik her biri de seride önemli yer tutan karakterler.

Amirlyn Makamı Siuan Sanche

Tüm serinin en inatçı karakterlerinden biri olan Siuan Sanche’yi Sophie Okonedo canlandıracak. Siuan karakteri, serideki Aes Sedailerin lideri olarak karşımıza çıkacak ve seri boyunca yaptıkları/yapacaklarıyla ana hikâyede büyük bir yer kaplayacak.

Kâhin Min

Serinin yaşayan tek ve en meşhur kâhini Min karakterini Kae Alexander canlandıracak. Baktığı herkesin tepesinde geleceklerine dair görüntüler gören Min, kehanetleriyle seriye yön verecek karakterlerden biri olacak.

İlgili Makaleler

Kerene Sedai ve Muhafızı Stepin

Ana karakterlerimiz sahneye çıkana kadar serideki en güçlü Aes Sedailerden biri olan Kerene Nagashi’yi ve Muhafızı Stepin’i Clare Perkins ve Peter Franzen canlandıracak.

Gizemli Liandrin Guirale

Başkalarına istediklerini yaptırabilme gücüne sahip, aşırı ketum ve gizemli bir Aes Sedai olan Liandrin’i ise başarılı oyuncu Kate Fleetwood canlandırıyor.

Diş Gıcırdatan Alanna Mosvani ve Muhafızları Ihvon ile Maksim

Sürpriz bozmamak için karakter hakkında bilgi vermiyoruz ancak oldukça meraklı, duygularını gizleyemeyen bir Aes Sedai olan Alanna’nın hafızanızda yer edineceğine eminiz. Karakterimizi Priyanka Bose canlandırırken, Muhafızlarını Emmanuel Imani ve Taylor Napier canlandıracak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.