Dizi Haberleri

Yeni Buffy the Vampire Slayer Geliyor!

Ünlü ve son zamanlarda ismi çalkantılı haberler ile anılan yönetmen Joss Whedon’ın, bu seneki Comic-Con’da büyük bir bomba patlatacağı kulislerde dolaşan büyük dedikodulardan biriydi. Yılın en büyük alt kültür etkinliklerinden biri olan Comic-Con başlayalı daha bir gün olmuşken Whedon dedikoduları gerçeğe dönüştürdü ve bombayı patlattı. Buffy the Vampire Slayer, ekranlara geri dönüyor!

Son bölümü “Chosen” yayınlanalı ve korkusuz vampir avcısı Buffy ekranlara veda edeli tam 15 sene oldu fakat dizinin ulaştığı kült statüsü ne yıllar içerisinde yıprandı, ne de sadık hayranlar Buffy’i unuttular. Şüphesiz ki Buffy the Vampire Slayer, dizi sektörünü şekillendiren yapımlardan biri oldu. Şimdi de bir kez daha ekranlara dönmeye hazırlanan dizinin yapımcılığını Fox 21 TV Studios üstleniyor. Yaz sonunda ise televizyon kanalları ve yayın şirketleri ile görüşmeler başlayacak.

İlgili Makaleler

Whedon’ın açıklamalarına göre yeni seri güncel olacak ama bir yandan da temel olarak orijinal dizinin mitolojisini alacak. Ayrıca Agents of S.H.I.E.L.D. yapımcılarından ve Midnight, Texas’ın yaratıcısı Monica Breen de senaryo üzerinde çalışacak. Joss Whedon yeri geldiğinde senaryo yazımına dahil olacak olsa da hikaye üzerindeki ana etkinin Breen olacağı da gelen haberler arasında. Herkesin aklındaki en büyük sorunun cevabı, Buffy’i kimin oynayacağı, ise henüz kesinleşmemiş olsa da genç, siyahi bir oyuncunun yeni Buffy olacağı açıklanmış durumda.

İlginizi Çekebilir  Watchmen Kadrosuna James Wolk da Dahil Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu