Dizi Haberleri

Taika Waititi, Yapımcılığını Üstlendiği Dizide Kara Sakal Olacak

HBO Max için Our Flag Means Death isimli korsan dizisinin çekecek olan Taika Waititi, sadece yönetmenlikle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda dizide yer alacak efsanevi korsan Kara Sakal‘ı canlandıracak.

Geçen yılın sonlarında ortaya çıkan bir haberde HBO Max ile Taika Waititi arasında yeni bir anlaşma imzalandığı açıklanmıştı. Oscar Ödüllü ünlü yönetmen, Warner Bros.’un yeni dijital platformu için komedi unsurları üzerine inşa edilmiş bir korsan dizisi çekecekti.

Dizinin ana karakteri Stede Bonnet, Rhys Darby tarafından canlandırılacak

Our Flag Means Death isimli korsan dizisi, Stede Bonnet isimli, Beyefendi Korsan lakaplı bir karakteri takip edecek. 18.yy sonlarında burjuva hayatından sıkılan Bonnet, bir takım maceralara atılmak için efsanevi korsanlarla birlikte yelken açacak. Dizinin senaryosu ise Waititi’nin daha önce What We Do in the Shadows serisinde beraber çalıştığı Garrett Basch tarafından yazılacak.

Dizinin ana karakteri olacak Stede Bonnet’in ise yine Waititi’nin yakın çevresinden olduğu bilinen Rhys Darby tarafından canlandıracağı açıklandı. Ancak habere konu olan kısım ise Edward Teach olarak bilinen ve denizlerde Kara Sakal ismiyle korku salan korsanın Taika Waititi tarafından canlandırılacağı açıklandı.

Taika Waititi, JoJo Rabbit filminde ilginç bir Hitler tiplemesi canlandırmıştı

Waititi, birkaç yıl öncesinde Oscar’ı kucakladığı JoJo Rabbit filminde bir başka tarihi kişilik olan Hitler’i canlandırmıştı. Benzer şekilde Kara Sakal karakterini de aynı komedi performansıyla canlandıracağını düşünüyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.