Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Disney+ Başkanı, The Defenders Karakterlerinin Dönebileceği Sinyalini Verdi

Disney+ Başkanı, The Defenders Karakterlerinin Dönebileceği Sinyalini Verdi

Marvel serileri Luke Cage, Iron Fist ve Daredevil’in yakın zamanda duyurulan iptali dizi takipçilerini üzmüştü. Marvel’ın Netflix’ten dizilerini geri çekme hamlesi onları Disney+’a ayırması olarak yorumlanmıştı ki, Disney’in başındaki isim, The Defenders karakterlerinin maceraya geri dönmesinin mümkün olduğunu söyledi.

Disney’in başına yeni geçen Kevin Mayer, The Hollywood Reporter ile yaptığı söyleşide; Netflix’teki dizileri sonlandırılan süper kahramanlar hakkındaki soruya, “Çok kaliteli yapımlar var. Bu konuyu henüz görüşmedik ama bunun bir olasılık olduğunu söyleyebilirim” dedi.

Geçtiğimiz hafta Variety, Kevin Mayer’in Netflix ile yaptığı sözleşmeye göre The Defenders karakterlerinin 2 yıl boyunca tv ve sinemalarda görünmesinin yasak olduğunu yazdı. Bu da Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist’in en erken 2020′de Diney+’ta yayınlanabileceği anlamına geliyor. 2019’da üçüncü sezonu yayınlanacak olan Jessica Jones’un ise 2021′e kadar The Defenders’a katılması imkansız görünüyor.

► Netflix’te Yayınlanan Daredevil Dizisi İptal Edildi

Şu sıralar Falcon, The Winter Soldier, Scarlett Witch ve Loki projeleri üzerinde çalıştığı duyurulan Disney+, aynı zamanda Star Wars serisinden The Mandalorian ve Rogue One dizilerinin yapımını sürdürüyor. Mayer’ın bahsettiği ihtimalin de, sözleşme şartındaki sürenin dolmasıyla hayata geçmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  13. Cuma Dizi Olacak!