Dizi Haberleri

Netflix’te Yayınlanan Daredevil Dizisi İptal Edildi

Ekim ayında 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkan Daredevil dizisi artık devam etmeyecek. Daha önce Iron Fist ve Luke Cage dizileri de iptal edilmişti. Kafada Marvel ve Netflix iş birliğinin nasıl devam edeceği soruları dolaşırken Daredevil’ın da iptali sevenleri üzdü.

Marvel ve Netflix, diziyi ortak bir kararla bitirdiklerini açıkladılar.

Yapılan açıklama şu şekilde;

Daredevil, Netflix’te dördüncü sezon için geri dönmeyecek. Dizinin son ve final sezonundan oldukça gurur duyuyoruz ve hayranları için acı verici olsa da bu sayfayı yüksek bir notla kapatmanın en iyi yolunu yaşıyoruz. Dizinin yazarı Erik Oleson’a, dizinin yazarlarına, yapım ekibine ve Daredevil olarak Charlie Cox’la birlikte inanılmaz kadroya şükran borçluyuz; ayrıca diziyi yıllar boyunca destekleyen hayranlara minnettarız. Netflix’in dizisi sona ererken mevcut üç sezon önümüzdeki yıllarda Netflix’te gösterilmeye devam edecek, Daredevil karakteri ise Marvel için gelecek projelerde yaşayacak.

Dizinin neden iptal edildiği bilinmiyor ancak bunda Disney’in yayın platformu Disney+’ın etkisinin olduğu düşünülebilir. Dizi olarak olmasa da belki Daredevil, animasyon serisi olarak Disney+ platformunda hayranlarıyla buluşabilir.

► Netflix, Iron Fist Dizisini İptal Etti

Bununla birlikte Jessica Jones ve The Punisher dizilerinin akıbeti henüz belli değil ancak 2019’da yayınlanacak yeni sezonlardan sonra bu dizilerin de iptal edileceğini düşünüyoruz. 

► Marvel ve Netflix Luke Cage’i de İptal Etti

Bakarsınız Daredevil, Marvel Sinematik Evreni’nde önemli bir rol alır. İlerleyen dönemde göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Starship Troopers Dizi Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.