Çizgi Roman Haberleri

Frank Miller Yeni Bir Sin City Hikayesi Üzerinde Çalışıyor!

sin-city-banner

Sin City ve The Spirit filmlerinin ardından Frank Miller, “Dark Knight III: The Master Race” ile ününü borçlu olduğu çizgi roman dünyasına geri dönüyor ama Dark Knight ile yetinmiyor.

New York Comic-Con’da Cuma akşamı gerçekleşen basın toplantısında ünlü yazar genellikle Dark Knight III hakkında konuştu ve soruları cevapladı fakat tabii ki herkesin aklında Frank Miller denince akıllara gelen Sin City’nin geleceği hakkında sorular vardı.

CBR News, toplantıdakilerin ve yazarın hayranlarının sesi olup Sin City’nin devamı gelecek mi sorusunu patlattığında ise Miller’ın cevabı çok net oldu: Evet.

sin city1

Miller şu sıralarda yeni bir hikaye üzerinde çalıştığını doğruladı. Yazarın pek detaya girmeden anlattığı yeni Sin City hikayesi, 2. Dünya Savaşı’nın perde arkasında yaşanan bir aşkı konu alacak. Sin City 1991’de okuyucuyla ilk buluştuğundan beri yayıncılığını yapan Dark Horse Comics ise henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

Dark Knight III’ün çizgilerini Andy Kubert’e bırakmış olsa bile, bugüne çıkan her Sin City hikayesinin yazarlığının yanında çizerliğini de üstlendiğini göz önünde bulundurursak, yeni Sin City kitabında da Miller’ın çizgilerini görmemiz oldukça yüksek bir ihtimal.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Türk Çizerin Elsewhere Serisi Artık Türkiye'de - Başkabiryer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.