Anasayfa » Haberler » Acıkmış Warcraft Oyuncuları İçin Yemek Kitabı

Acıkmış Warcraft Oyuncuları İçin Yemek Kitabı

world-of-warcraft-cookbook-banner

Game of Thrones için hazırlanan yemek kitabının yakaladığı başarının ardından bir tanesi de World of Warcraft için hazırlanıyor!

World of Warcraft’ın en sevdiğim yanlarından biri Aşçılık özelliği olmuştur. Özellikle Mists of Pandaria eklentisinden sonra Raid peşinde koşmaktan ya da silah düşürmekten fazla kendi tarlamda ekinlerimle uğraşıp diyarların en güzel yemek tariflerini öğrenmeye çalışmıştım. Bir yandan da “acaba bunları gerçekten evde yapabilir miyim?” diye kendime sormadan edemiyordum.

Simon & Schuster’daki güzel insanlar daha önceden Game of Thrones için hazırladıkları yemek kitabının bir benzerini hazırlıyorlar. Bu seferki konsept ise World of Warcraft için hazırlanıyor. Azeroth dünyasının merak edilen lezzetlerini evlerimizde denemek için güzel bir bahane.

Açıkçası bazıları ne kadar yenilebilir bilemiyorum ama birçoğunun fotoğrafını bile görmek ağzımı sulandırdı. Chelsea Monroe-Cassel tarafından hazırlanan World of Warcraft: The Official Cookbook önümüzdeki Ekim ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. Şimdilik yayınlanan fotoğraflarla yetinmeliyiz. Bu arada unutmadan. Sevgili Volkan Tezkan’ın hazırladığı Fantastik Yemek Tariflerimize (2, 3, 4)de bakmayı unutmayın.

Ayrıca İşCep’ten World of Warcraft oyuncularına dağıtılan biletlerden yararlanmak istiyorsanız sizi buraya alalım.

world-of-warcraft-cookbook-gorsel-001

world-of-warcraft-cookbook-gorsel-002

world-of-warcraft-cookbook-gorsel-003

world-of-warcraft-cookbook-gorsel-004

world-of-warcraft-cookbook-gorsel-005

 

Stygian: Reign of the Old Ones Gümbür Gümbür Geliyor
Marvel, Disney, Pixar ve Lucasfilm'in Filmleri Eylül'de Netflix'de