Anasayfa » 2018 » Eylül » 09

Günlük Arşiv: 9 Eylül 2018 - 16:47

Neden FRP Oynamalısınız?

Yıl neredeyse 2019 olacak ancak siz hala FRP oynamadınız mı? FRP oyunları uzaktan sıkıcı ve çocuksu mu geliyor? Lütfen izin verin sizi bu hatanızdan döndürmeye çalışayım. Oyun kavramının temellerine dayanan FRP oyunları aslında düşündüğünüzden çok daha çeşitli, eğlenceli ve insanın yeteneklerinin gelişiminde oldukça büyük etkilere sahip. Şu anda ne yapıyorsanız bırakıp en yakınınızdaki FRP grubunu bulmanız için size yedi neden sunuyoruz.

Devamını Oku »

Halloween Devam Filminden Yeni Fragman

Universal, Halloween (Cadılar Bayramı) filminin yeni fragmanını yayınladı.

Ünlü yönetmen John Carpenter’ın kült korku filmi “Halloween” (Cadılar Bayramı) yıllar sonra Gordon Green yönetmenliğinde beyazperdeye geliyor. Laurie Strode‘un yıllar sonra yine Michael Myers ile karşı karşıya gelmesine tanık olacağımız devam filmi Ekim’de gösterime girecek.

Devamını Oku »

The Witcher Dizisinin Ciri Söylentisi Witcher Hayranlarını Kızdırdı

Son dönemlerde bizleri en çok heyecanlandıran projelerden birisi Netflix’in The Witcher‘ı diziye uyarlaması oldu. Özellikle Henry Cavill‘in de Geralt’ı oynayacağının açıklanması ile yakın zamanda en çok konuşulan konulardan birisi The Witcher haline geldi. Yeni söylentilerle birlikte bu dizi daha çok konuşulacak gibi görünüyor.

Devamını Oku »