Anasayfa » 2018 » Eylül » 24

Günlük Arşiv: 24 Eylül 2018 - 17:31

Red Sonja Bir Kez Daha Beyazperdeye Geliyor!

Başı son dönemde hakkındaki suçlamalarla dertte olan yönetmen Brian Singer‘ın, Savaşçı Prenses Red Sonja‘nın yeni sinema uyarlaması için hazırlıklara başladığı ortaya çıktı. Brigitte Nielsen ve Arnold Schwarzenneger’in 80’lerde kamera karşısına geçtiği Red Sonja sinemaya geri dönüyor. Heyecanlanmamak elde değil!

Devamını Oku »

Star Wars: A New Hope’u Old-School Anime Olarak İzlemek İster Miydiniz?

Youtuber Dmitry Grozov, kendi hazırladığı “A New Hope’un “fan-yapımı anime fragmanını” kanalında yayınladı. “Ahriman” olarak da bilinen Dmitry Grozov’un old-school anime çalışması izleyenler tarafından başarılı bulundu.

Grozov, Star Wars: A New Hope için hazırladığı fragmanda; artık tüm repliklerini ezberlediğimiz “A New Hope” filmindeki Star Wars’u alıp, old-school anime stili çizgi filme dönüştürüyor, Japonca seslendirme ile de eserini tamamlıyor.

Star Wars’ın izleyeni içine çeken macerasını old-school anime olarak izlemek son dönemde tüm animelerini kaçıran editörünüz için tam bir “weekend reward” oldu. Keşke 2 dakikalık bir fragman yerine tüm filmi böyle izleyebilsek. Disney duy sesimizi!