Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Şubat » 06

Günlük Arşiv: 6 Şubat 2017 - 21:34

Rise of the Beholder

FRPNET ekibi tarafından, 22 Ocak günü Taksim’deki DoRock Bahçe’de düzenlenen rol yapma ve alt kültür etkinliği Rise of the Beholder’ın fotoğrafları.

İzmirCon Nasıl Yapılıyor, Niye Yapılıyor?

Biz İzmirliler simide gevrek, çamaşır suyuna klorak, kendi yaptığımız cona da İzmirCon deriz. Buna da daha havalı, ne bileyim başka şehirdekilere daha burun kıvırmalı bir isim bulabilir miydik bilmiyorum. 2003 yılında bu etkinliği ilk yapan insanlar tarafından adı basitçe böyle konulmuş; zaman içerisinde de bu sadelikle gelen anlam bizim gözümüzde de daha önem kazanmış durumda.

Devamını Oku »

Türk Yapımı No70: Eye of Basir Oyununun Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı

Oldmoustache Gameworks ekibi uzun süredir merakla beklenen No70: Eye of Basir oyununun çıkış tarihini resmen açıkladı.

Devamını Oku »

Sunless Sea’nin Yapımcısından Yeni Oyun – Sunless Skies

6 Şubat 2015 tarihinde piyasa çıkan ve sevilen Sunless Sea’nin yapımcısı Failbetter Games yeni oyunu Sunless Skies’ı Kickstarter üzerinden duyurdu.

Devamını Oku »

Super Bowl 2017’de Yayınlanan Fragmanlar

Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden birisi olan ve her sene tüm dünyadan milyonlarca kişinin izlediği Super Bowl etkinliği yine yepyeni reklamları ve fragmanları bizlere getirdi.

Devamını Oku »

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Filminden Super Bowl Fragmanı

Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminden Super Bowl etkinliğinde yeni bir fragman yayınlandı. Tanıdığımız ekip dışında Ayesha, Nebula, Mantis ve Yondu’yu da daha net görme şansı bulduk.

Stranger Things 2. Sezonundan İlk Fragman

Super Bowl 2017 esnasında yayınlanan Stranger Things 2. sezon fragmanı heyecanlandırdı. Baş aşağı dönmüş bir dünya ve gördüğümüz kadarıyla daha karanlık bir atmosfer ve yine Will… Stranger Things’in 2. sezonunun yaz döneminde yayınlanacağını umuyorduk ancak dizinin 31 Ekim’de yani Cadılar Bayramı’nda yayınlanacağını da gördük.