Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Şubat » 05

Günlük Arşiv: 5 Şubat 2017 - 22:16

Avedis Özdemir’den Game of Thrones – Light of the Seven Coverı

İstanbul’da yaşayan Avedis Özdemir, Game of Thrones dizisinin Light of the Seven parçasına pek çok enstürman kullanarak harika bir cover yapmış. Dinlenesi ve izlenesi…

Kan, Ter ve Hatalar – Conan Exiles Ön İncelemesi

1. Gün

“Gizemli bir yabancı tarafından, çölün ortasında ölmeye terk edildiğim çarmıhtan indirilmemin üzerinden sadece birkaç saat geçti fakat pek de ilerleyebildiğimi söyleyemem. Bu toprakların uğursuzluğundan mıdır bilmem, önümde uzanması gereken yolun belirmesi dakikalar aldı – bu süre boyunca olduğum yerde çakılı kaldım. Tekrar yürüyebildiğim andan itibaren etraftaki taşları ve bitkileri toplamaya başladım, eminim ki ilerde faydalarını göreceğim. İleride gördüğüm ağaçlık alana doğru ilerlemeye başlamışken karşıma bir anda devasa bir yarasayı andıran, korkunç bir yaratık çıktı. Koca kanatlarını açtı, tam havalanacağını düşünürken birden yerin içine doğru çekilmeye başladı. Ama hala adeta uçar gibi kanatlarını çırpıyordu. Gördüklerime anlam vermeye çalışırken bir anda kulaklarımda anlamadığım bir dilde sözcükler yankılanmaya başladı ve her şey karanlığa büründü. Hatırlayabildiğim tek şey ise kulağımda yankılanan sözcükler… Lost connection from server.

Devamını Oku »

Korumalarının Koruması Gibi Görünen Jason Momoa

Jason Momoa‘yı pek çok kişi Game of Thrones’un yakışıklı ve güçlü Khal’ı Khal Drogo olarak tanıdı. Şimdi ise Justice League filminde Aquaman olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan yakışıklı dev, geçen gün korumaları ile görüntülendi.

Devamını Oku »

Han Solo Filmini Beklerken Bu Kısa Filmle İdare Edebiliriz – Han Solo: A Smuggler’s Trade

Star Wars filmlerinden Han Solo filminin gelmesini beklerken Han Solo özlemimizi dindirecek kısa fan filmi Han Solo: A Smuggler’s Trade gerçekten başarılı bir iş olarak bizi bir süre oyalayabilir.

Devamını Oku »

Black Lightning Dizisi, CW Kanalına Transfer Oldu

Uzun zamandır söylentileri devam eden Black Lightning televizyon dizisinin akıbeti sonunda belli oldu. CW, bir başka çizgi roman uyarlamasını daha kanala katmış oldu.

Devamını Oku »