Video Galeri

Wraith: the Oblivion – Afterlife’dan İlk Oynanış Görüntüleri Geldi!

Geçtiğimiz Haziran ayında duyurulan Wraith: the Oblivion – Afterlife’dan ilk oynanış görüntüleri geldi. Görüntüler, bu senenin sanal oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom 2020’nin açılış gecesinde paylaşıldı.

YouTube player

Kendi oyunları da yolda olan Vampire: the Masquerade ve Werewolf: the Apocalypse ile aynı evrenin, yani World of Darkness’ın bir parçası olan Wraith: the Oblivion’da oyuncular, hayatını kaybetmiş fakat bir sebepten yaşayanların düzlemiyle bağlantısı kopmamış ya da bu düzleme geçme yetisi geliştirmiş hayaletlerin rolünü üstleniyor. Oyunun doğası gereği hikayeleri genellikle bir hayli karanlık ve tüyler ürpertici olan bu hayaletler, kendilerine has doğaüstü güçleri ile hem artık bir parçası olmadıkları yaşayanların dünyasında hem de kendilerine yabancı ve düşman öbür tarafta, Underworld’de yollarını bulmaya çalışıyorlar.

Bu sistemin ilk oyunu olan ve VR platformunda oyuncularla buluşacak olan Wraith: the Oblivion – Afterlife’da da kendi zamansız ölümünün sırrını çözmeye çalışacak bir hayalet rolü üstleneceğiz. Oyunun geliştiriciliğini, Fast Travel Games üstleniyor.

Steam sayfasına buradan göz atabileceğiniz Wraith: the Oblivion – Afterlife, Oculus Quest, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve PlayStation VR platformlarına 2021’in ilk çeyreğinde çıkmayı hedefliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Last Witch Hunter Filmiden İlk Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.