Haberler

World of Darkness Kitapları Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Karanlık bir dünyaya girmeye hazırlanın! Gecenin çocukları, ay ışığının şekil değiştiren kurtadamları, tehlikeli büyücüler… hepsi evlere kapandığımız şu günlerde ücretsiz olarak masaüstünüze geliyor.

Yıllarca White Wolf tarafından yayınlanan, sonrasında Onyx Path Publishing‘e geçen World of Darkness FRP sisteminin 20. yıl özel kitaplarının PDF sürümleri, belli günlerde ücretsiz olarak veriliyor. Bunu, evlerinden dışarı çıkmayan kişilere bir jest olarak yaptılar.

Storytellers Vault üzerinden dağıtılacak kitaplarda her gün bir kitap ücretsiz olarak sunulacak. Bugün, Vampire 20th Anniversary Edition: The Dark Ages FRP kitabı ücretsiz olarak veriliyor.

Ücretsiz kitap dağıtımı yarın ise Werewolf: The Apocalypse 20th Anniversary Edition FRP kitabı ile devam edecek.

Sonraki günlerde ise sırasıyla Mage: The Ascension 20th Anniversary Edition FRP kitabı, Changeling: The Dreaming 20th Anniversary Edition FRP kitabı ve son olarak da Wraith: The Oblivion 20th Anniversary Edition FRP kitabı ücretsiz olarak verilecek.

Her gün bir kitap ücretsiz olarak sunulacak ve bu FRP kitaplarının PDF fiyatları o kadar da ucuz değil. Onyx Path Publishing’in bu fırsatını kaçırmamak için her güne takviminizi ayarlayın! Günler ABD saatine göre değişiyor, Türkiye saati ile gece 12’de değişmeyecektir. O nedenle fırsatı kaçırmamak için günde 1-2 defa bakmanız gerekebilir.

Storytellers Vault’a buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Ravenloft Şatosu Masaüstüne Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu