Haberler

Werewolf: the Apocalypse 5th Edition Yazar Ekibi Belli Oldu

Geçtiğimiz Aralık ayında World of Darkness’ın üç büyüklerinden Werewolf: the Apocalypse’in beşinci edisyonunun yolda olduğu haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu güzel, heyecanlandırıcı haberi çok geçmeden yenileri takip etti. Yeni edisyonun yazar ekibi, geliştiricisi Hunters Entertainmentın paylaştığı video ile resmen duyuruldu!

Yazarların, Werewolf: the Apocalypse’in kendileri için ne ifade ettiği hakkında konuştuğu ve yeni edisyonun izleyeceği yola dair ipuçları verdiği videoda, rol yapma oyunları sektörünü ve World of Darkness’ı yakından takip eden okurlarımızın şüphesiz ki tanıyacağı yüzler mevcut. Gerek Onyx Path etiketi ile çıkmış pek çok World of Darkness kitabına gerekse Vampire: the Masquerade 5th Edition’a katkıları ile ekibin en gedikli ismi şüphesiz ki Matthew Dawkins. “The Gentleman Gamer” mahlasıyla Youtube üzerinden paylaştığı World of Darkness videoları ile topluluğun bir parçası haline gelen ve işin mutfağına da el atan Dawkins tecrübesini Werewolf: the Apocalypse’in beşinci edisyonu için de konuşturacak.

Dawkins dışında ekipte, Vampire: the Masquerade’in çevirimiçi oyun yayını L.A. by Night izleyicilerinin tanıdığı B. Dave Walters, Geek & Sundry sunucularından, Hunters Entertainment ortaklarından Ivan van Norman ve Hunters Entertainment topluluk temsilcisi Alex Huilman, Lone Shark Games’den oyun tasarımcısı Elisa Teague, yazar J.F. Sambrano ve bağımsız oyun tasarımcısı Cat Evans yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Werewolf: the Apocalypse 5th Edition 2021'de Geliyor!

Yazarların videodaki konuşmalarından anladığımıza göre Werewolf: the Apocalypse 5th Edition, eski temalarının günümüz dünyasındaki gelişmeler ışığında güncellenmiş halleri ile özellikle son günlerde yaşadıklarımızdan yola çıkarak içeriklerini tahmin edebileceğimiz yeni konseptleri bir araya getirecek. Gaia için verdiğimiz savaşın daha karanlık, umutsuz ve yeni bir yüzünü göreceğiz.

Werewolf: the Apocalypse 5th Edition, 2021’de oyuncular ile buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu