Anasayfa » Haberler » Werewolf: the Apocalypse 5th Edition Resmen Yolda!

Werewolf: the Apocalypse 5th Edition Resmen Yolda!

Ağustos 2018’de Vampire: the Masquerade’in 5. edisyonunun çıkışı ile World of Darkness, yeni ve güncellenmiş hali ile sahalara hızlı bir dönüş yapmıştı. Bizlerin de aklında, daha Vampire: the Masquerade’in geri dönüşünün ve hızla yükselen popülaritesinin tadını çıkaramadan koca bir soru belirmişti: Peki, World of Darkness’in diğer kolları ne olacak? Bu sorumuza, kısmen de olsa, nihayet bir cevap aldık.

18-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Paradox Interactive’in yıllık etkinliği PDXCON esnasında gelen açıklamaya göre Werewolf: the Apocalypse 5th Edition için çalışmalar resmen başlamış durumda!

World of Darkness Marka Yönetici Sean Greaney tarafından, Werewolf: the Apocalypse – Earthblood fragmanının gösterimi ardından verilen bilgiye göre şirket, Werewolf’un beşinci edisyonunu yazacak yayınevi ile anlaşmış durumda. Greaney, partnerlerinin kim olduğunu şimdilik açıklamamış olsa da 2019 sonlarına doğru Werewolf: the Apocalypse 5th Edition ile ilgili büyük haberler alacağımızı doğruladı.

Bildiğiniz gibi Vampire: the Masquerade kitaplarının yazımı için Paradox Interactive, Modiphius Entertainment ile anlaşmıştı. Werewolf kitapları için sessizliklerini korumalarından, bu kitapların da Modiphius’a emanet olmadığını çıkarımını yapmamız mümkün.

İlginizi Çekebilir  25. Yaşını Kutlarken - Vampire: The Masquerade ve Rol Yapma Oyunlarının Ötesine Geçmiş Bir Kültür

Konuşmanın tamamını bu videoda, 53. dakikadan itibaren izleyebilirsiniz: