Haberler

Yeni Vampire: the Masquerade Kitapları Modiphius Entertainment’a Emanet

Çalkantılı bir süreçten geçen White Wolf cephesinden gelen şaşırtıcı haberlerin arkası kesilmiyor. WorldOfDarkness.com’un kapatılacağının duyurulmasının ardından White Wolf, yeni Vampire: the Masquerade kitaplarının hazırlanışı için Modiphius Entertainment ile kurduğu ortaklığı duyurdu.

► World of Darkness Sitesi Karanlığa Gömülüyor

Yeni ortaklığa göre basılacak olan yeni Vampire kitaplarının hazırlanışı, gözetimi ve dağıtımı, Modiphius Entertainment’a ait olacak. White Wolf ise marka yönetimi ile ilgilenecek. Ortaklık, yeni Camarilla ve Anarchs kitaplarının basımıyla birlikte uygulamaya geçecek.

İlgili Makaleler

Belirtilen detaylardan anlaşıldığı üzere Modiphius, V5’i farklı bir yolda ilerletmeye niyetli zira tüm önsiparişler dağıtıldıktan sonra Camarilla ve Anarch kitapları yeniden basılmayacak. Yeni kitapların yaratıcı süreci tamamıyla Modiphius Entertainment kontrolünde ilerleyecek. Ayrıca satışların yönetimi de Modiphius’un sorumluluğu olacak. Görünüşe göre White Wolf, üretim sürecinin büyük bir kısmından uzaklaştırılmış olacak.

Vampire: the Masquerade’in 5. edisyonunun görücüye çıkması ile bir türlü içinden kurtulamadığı bir olaylar girdabına çekilen White Wolf için KULT: Divinity Lost ve Mutant: Year Zero gibi başlıklarla oldukça başarılı işler çıkaran Modiphius Entertainment’ın editörlük konusunda liderliği ele almasının, Vampire: the Masquerade ve genel olarak World of Darkness oyuncularının beklentilerinin nihayet tatmin edilmesi yönünde önemli bir adım olacağını umuyoruz. Konuyla ilgili White Wolf blog yazısını buradan ve Modiphius Entertainment’ın basın açıklamasını da buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Vampire: The Masquerade Kitaplarında Humble Bundle Fırsatı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.