Oyun Haberleri

Yeni Bir Werewolf: the Apocalypse Oyunu Duyuruldu!

Bu hafta, World of Darkness sevenler için oldukça bereketli geçiyor diyebiliriz. Pek çok etkinlik gibi sanal ortamda gerçekleşen Future Games Show esnasında yapılan sürpriz bir duyuru ile yeni bir Werewolf: the Apocalypse oyununun yolda olduğu açıklandı!

Werewolf: the Apocalypse – Heart of the Forest adını taşıyan oyunun yapımını, bir grup eski Witcher geliştiricisinin kurduğu bir stüdyo olan Different Tales üstleniyor. Different Tales, kuruluşundan beri geçen bir senelik sürede gerek temaları, gerekse işlenişleri bakımından daha olgun, yetişkinlere yönelik işler ortaya koymuş bir stüdyo. Heart of the Forest ile de stüdyo, Werewolf: the Apocalypse’in ana temalarından biri olan ekoterörizmi kendi bakış açılarından işlemeyi planlıyor. Şuan için oyun hakkında elimizdeki tek somut bilgi ne yazık ki bir teaser fragmanı olsa da oyunun, geliştiricisinin üslubundan yola çıkarak, geçtiğimiz Aralık ayında çıkan Vampire: the Masquerade – Coteries of New York’a benzer, aksiyondan ziyade anlatıma dayalı bir deneyim olması bekleniyor.

Henüz konusu ya da çıkış tarihi hakkında bir bilgimiz olmasa da oyuna dair detaylı bilgiler Temmuz ayında oyuncular ile paylaşılacak. Werewolf: the Apocalypse – Heart of the Forest ile ilgili daha fazla bilgiye, oyunun resmi sitesini ziyaret ederek ulaşmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir  Unutulmuş Diyarlar'da Yeni Oyun - Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu