Haberler

Werewolf: The Apocalypse 5th Edition Kural Kitabı Ön Siparişe Açıldı!

Uyan ey Garaou evladı! Geç kalmadan Werewolf: The Apocalypse için hazırlanan yeni kural kitabının ön siparişini kaçırma!

White Wolf markasının en başarılı bulduğum ürünlerinden biri olan Werewolf: The Apocalypse, 5th Edition kural kitabıyla bu yaz geri dönüyor. Gaia’yı korumak, Wyrm’in dehşetengiz gözüne çomak sokacak kurtadamları konu edinen yeni kural kitabı 31 Ağustos tarihi itibariyle okurlarla buluşacak.

Yeni sistemin tanıtımı için kitabın ilk 10 sayfalık kısmı da ön izlemeye açılmış durumda. Ön sipariş verilen siteden bakabiliyorsunuz. Kitabın ön siparişini veren kullanıcılar, dilerlerse kendilerine özel oluşturmuş kod ile GenCon 2023 etkinliği sırasında White Wolf masalarından kitabı ilk elden teslim alabilecekler. Ayrıca ön siparişe özel olarak tüm kullanıcıların hesabına da kitabın PDF formatındaki versiyonu sunulacak.

55 dolarlık fiyatıyla biz sevgili Türk okurları biraz üzse de, sisteme dair ilk bilgiler dikkat çekici duruyor. 300 sayfadan fazla bu yeni sistem, kuralları tekrar gözden geçirirken, kurtadam mitosunu White Wolf dünyasında yeniden kurgulayarak modernleştirecek. Kitabın arka tanıtımındaki metinse şöyle:

Gaia Ölüyor

Denizler kabarırken, buzlar eriyor.

Ormanlar kururken, sıcaklık yükseliyor

Yokoluş, birkaçının çıkarı uğruna milyonları etkiliyor

Öfke ve ruhun, kurt ve insanın arasında kalan şekildeğiştirici savaşçı Garou başarısız oldu.

Kıyamet burada

Yine de yeni nesil Garou, Toprak Ana’yı kasıp kavuran yıkım ve aç gözlülükle yüzleşmek için öfkelerini çağırıyor. Garou, dişleri ve pençeleriyle Toprak Ana’yı ölümün eşiğinden kurtaracak ve de düşmanlarını mezarlarına kadar takip edecek

Ulumalara cevap verecek misin?

Garou senin için hangi efsaneleri söyleyecek?

Ne zaman öfkeleneceksin?

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.